Yılbaşını kutlayacak mısınız?

Yılbaşı gecesi kopmayı mı planlıyorsunuz yoksa yılbaşı kutlaması beni bozar mı diyorsunuz? Anketime katılır mısınız?

• Evet, yılbaşını kutlayacağım
    4% (1)35% (6)16% (7)Oy Ver
  • Hayır, yılbaşı kutlaması yapmayacağım.
    70% (19)47% (8)61% (27)Oy Ver
  • Belli değil o gün gelsin düşünürüz
    26% (7)18% (3)23% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Gavur muyuz ya biz😂

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• yilbasinda coluk cocuk herkes icer ben 1 kere bile icmedim ve nefret ederim bundan her yer it sarhos kaynar ve o gece arkadasimin evi disinda hicbir yere cikmam evde oyle kiz kiza degilse yine bana gore olmaz millet avci gibi yilbasiydi yilbasiydi diye diye ice ice ne kadar igrenc hale geliyorlar millet sarhos olup kusuyor benim o gereksiz sahoslari gorup midem bulaniyor bu yuzden hayir asla yilbasini disarda kutlamam. gereksizlerin aptallarin disariya cikip seviyesiz insanlarin sokaklarda dolastigi o an evimde ailemle sicak ciko tombaladan daha temiz mis bir ortam dusunemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sitede bu kadar dinini doğru bilen Müslümanın olması hem şaşırttı hem sevindirdi :)

0|1
    0|0
  • Hayır, yılbaşı kutlaması yapmayacağım.

0|0
    0|0
  • Kur'an'ı Kerim okuyarak kutlayacağım. Sonuçta Hz. İsa'nın (a. s.) doğum günü. O niyetle.

0|1
    0|0
  • Hayır, yılbaşı kutlaması yapmayacağım

0|1
    0|0
  • Ömürden bir yıl daha gidiyor neyi kutlayalım

0|0
    0|0
  • Kutlamıyorum

0|0
    0|0
  • normal bir gün işte

0|0
    0|0
  • Hayır yılbaşı kutlamam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kutlarız ama olmasa da olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Babamla içicez.

0|0
    0|0
  • Ben şu an bu anketin sonuçlarının senin hayatın üzerinde ne gibi bir etkisi olacak veya sana ne katacak onu merak ettim

0|0
    0|0
    • illa hayatıma bir şey mi katması lazım istatistiksel bir merak işte

Yükleniyor...