Ayrı dünyaların insanlarıyız, ne olacak halimiz?

Ben yabancı dinlerim o arabesk, apaçı gibi giyinir bense hanfendi. Ne olacak bizim halimiz?

Güncellemeler:
Çocukla cıkmıyoruz sadece arkadasız anlıycanız efendiler, platonik benim durumum. Aşk bu yani otada konuyo böcüğede :D

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• sana acı veriyorsa onu sana unutturacak yöntemler biliyorum. hafızamızla ilgili yöntemler. onu unutur sadece onunla arkadaş olarak kalabilirsin. sen kötü vurulmuşsun. yazık, hem gençsin. ona açılamadıysan bana içini döküp rahatlayabilirsin. içinde kalmasın. seni dinlerim arkadaş. sana yardım etmek isterim, çünkü bende aynı durumu düşmüştüm, yardımlar sayesinde kurtulup hayatıma kaldığım yerden devam ettim. şimdi çok mutluyum. sağolsun yardım edenler. bana mesaj atabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Giyim ve müzik tarzı dışında herşey tutuyorsa problem yok

0|0
    0|0
  • olmayacağı belli işte 'otada konuyor böcüğede' diyerek kendini kandırmana gerek yok.

0|0
    1|0
  • on numara uyum böyle uyum dünyanın hiç bir yerinde yok :D şunu söyliycem insanlar genellikle zevklerin aynı oldugu insandan hoşlanırır ve ortak yönlerini aramaya gider ama sizinki tam tersi olmuş nasıl bir araya geldiniz anlamadım

0|0
    0|0
    • Sanırım bı acıklama yapmalıyım yukarı bak :)

• benımle konusur yanı cok ugrasır ama ask yonunden bişeyler hissettiğini dusunmuyorum.

• hmm anladım sende o zaman fazla baglama kendini ona illa da hoşlanıyorum diyorsan git söyle veya belli et ona

• Sevgili oldunuz diyelim kesin ikinizden biri en nihayetinde tarzını değiştirmek isteyecektir.Şöyle yap böyle ol vs.

0|0
    0|0
  • tencere kapak olmuşunuz işte :D

0|0
    0|0
    • ne demek ıstıyon :D

• senmi seviyon cocugu valla sendede ne gönül varmış konacak başka bişe bulamadınmı genelde bunlar özenti olurlar he emoooooooooolar neyse ya he saçlarınıda horozgibimi yapıyor yoksa yapıştırıyormu birde onların pantolonları var varya yok öyle bişe s.çmış gibi duruyorlar he arkadan :D

• yok sadece sacını ona benzer yapıyo ondan apaci dedim ahahah kıyamam ona :)

• Yaz ile kış gibi bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Ortak paydada bulusabilirsiniz..

Kıyafet tarzı, müzik alışkanlıkları zamanla değişebilir..

Karakterleriniz arasında da buyuk farklar varsa uzak dur derim ama...

0|0
    0|0
  • Sizin sonunuz yok... apaçiyse bırak bence gerçekten olmasın... tribe giriyorum onları görünce... nasıl bir yaşam tarzıdır... nasıl bir özentiliktir...

0|0
    0|0
  • o zaman 2 nizde rock dinleyin olsun bitsin belki sevgili olrsunuz :D :D

0|0
    0|0
  • arabeskçi apaçi hmmm durum baya ciddi, uzak dur

0|0
    0|0
  • birşey olmayacak alacaksın odunu yontacaksın

göreceğiz ne kadar usta bir sanatkarsın :D

0|0
    0|0
  • bence ayrı dünyaların insanlarının beraber olması çok zordur. bunu kabullenmek gerekir artık. bazı şeyler Allah ın kaderidir. Bir noktada durup artık kendimizi daha fazla yıpratmadan kadere razı olmamız gerekir arkadaş. Her işte bir hayır vardır. Hayırlısını istemek gerekir. siz akıllı bir kişiye benziyorsunuz. bu yazdıklarımı anlayabilirsiniz. bu arada aşağıda silent nikli üyenin hemen altındaki gizli kullanıcı bir an ben miyim diye düşünmekten kendimi alamadım. yazış tarzı çok benziyor, ilginç. ama başkasıymış. ona ilk defa rastladım.

0|0
    0|0
  • Ben her tür müziği dinlerim demek ki sen de bana uygun değilsin teoride. Müzik kültürüne göre geride kalmışsın. İşin özeti geçilmesi gereken özellikler bunlar. Apaçi olması bir sorun tabi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• "zıtların aşkı"...2 tarafda saygı duyuyorda bu iliski gider...ama 1 taraf bile rahatsızlık duyuyor...kavga cıkıyorsa...zaman gecdikce bu kavgalar daha da dayanılmaz hale geliyor bu yüzden yol yakınken dön...zaten gercekden asıksanız bunları takmazsınz...eger ayrılırsanızda ve gercekden pisman olursan karsındakine soyle de bosa gitmesin askınız

1|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • herkes olduğu gibi kabullensin karşıdakini

0|0
    0|0
  • ortada bir durum olduktan sonra düsünürsün bunları

0|0
    1|0
  • zevkine hayran kaldım ayol :))

0|0
    1|0
  • olmayacağı başından belli. uyum olmaz ilişkinizde.

0|0
    0|0
  • adı ne

0|0
    0|0
    • çok tanıdık geldi sölediklerin gerçi bu sitede biçok söylem benim yaşadıklarımın benzeri senin yazını yaptıgın yorumları okurken dedimki acaba benım asık oldugum kısı mı ıyıce paranoyak oldum be:)

• Ben buldum da noooldu?

Koca bir hiç. Demet Akalın fen kılab mensupları bundan sonra gözdemdir.

0|0
    0|0
  • yapıcağın tekşey onu unutmak

0|0
    0|0
  • zıt kutuplar bırbırını cekerde sızınkı bayagı zıt kutup olmus:)

0|0
    0|0
  • herkes aynı dünyanın vatandaşı

0|0
    0|0
  • olmaz.şimdiden beğenmiyorsan ilerde hiç beğenmezsin.

0|0
    0|0
    • begenıyorum ben onu her halıyle sevebılırım ama endıselıyım biz biz olabilir miyiz...

• eğer çok seviyorsn o zaman ayrı yönlerinizi bulmak yerine ortak yönlerinizi bulmaya çalışabilirsin mesela.ikinizin de hoşlandığı yapmaktan zevk aldığı şeyler vardır mutlaka.

Yükleniyor...