Hangi ülkeleri veya şehirleri gezip gördünüz?

Hangilerini gördünüz ya da görmek istediğiniz bir yer var mi?

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• amerika neredeyse butun eyaletere gittigim icin gitmediklerimi yazip kuzey bati amerika ulkelerine henuz gidemedim, ama gormek isterim zaten ilerde orada yasacagim icin gitmeme imkanim da olmadigi icin bunu saymayabilirim gormek istedigim mekanlar arasina.
    avrupada ispanya ve hollanda disinda bir yere gitmedim fakat avrupanin her yerinden kat kat haberim vardir ekstra olarak sadece havalimanlarina ugradigim almanya ve brezilya hava limanlari var fakat sayilirmi bilemem, nerde ne b*k oldugu hakkinda son derece bilgi sahibiyim ozellikle avrupa ulkelerinde ve neredeyse her ulkeden arkadasim oldugu icin gormek yasamak istedigim son yerlerden biri acikcasi avrupa...
    gitmek istedigim on planda avustralya basta olmak uzere dubai ve bazi dogu ulkeleri rusyanin bazi bolumleri ve tabiki canada var.

cok guzel bir soru olmus bu arada :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İç ve Doğu Anadoludaydım hep. Ülkeyi biraz dolaştım. Yurt dışına çıkmadım ama çıkarsam komşu İran'ı görmek isterim

0|0
    0|0
  • Sevgili dostlar, vallahi abartmıyorum.
    işim gereği tüm turkiyeyi gezdim ve ara ara gezmelere devam ediyorum.
    Tabii bunca saydığım yerleri 3senelik bir zaman içinde gördüm.
    Tatil için değil .
    inanıp inanmamak sizin elinizde.
    .
    Adana,
    Amasya,
    Adıyaman,
    Diyarbakır,
    Bursa,
    Niğde, ve bor,
    Tekirdag, ve malkara, keşan,
    isranbul tüm ilçeler.
    Ankara tüm ilçeler
    Kastamonu,
    Karabük,
    Afyon,
    Bolu,
    Tatvan,
    Bitlis,
    Van,
    Erzurum,
    Artvin,
    Borçka, yusufeli,
    Trabzon,
    Sinop,
    Amasra,
    Ordu (ordulularin bir boztepe (diye hatırlıyorum) dedikleri bir yer var aman yarabbiiiii bir teleferik 40dakka surermiiii oooffff.
    Muğla,
    Yatağan,
    Osmaniye,
    Bilecik,
    Manisa,
    İzmir (poligonda askerdim)
    Çanakkale (kilitbahirde askerdim)
    ınegöl,
    .
    inanın zorlasam biraz daha çıkar ama hatirlayamadim dahasini.
    .
    Yurt dışı...
    Suudi arabistan,
    iraq,(bütün ileri)
    Fransa,(eğitim için)

0|0
    0|0
  • Almanya hollanda fransa ispanya sırbistan yunanistan gürcistan falan filan görmek istediğim bir yer şimdilik yok olursa da giderim zaten :)

0|0
    0|0
  • maalesef bir ülkeye gitmek nasip olmadı

0|0
    0|0
  • Hepisini

0|0
    0|0
  • Turkiye disina cikmadim ama avustralyayi kesin gorucem.

0|1
    0|0
  • 81 ilin 40 ına gitmişimdir

0|0
    0|0
  • Ankara İzmir aydın bitlis van mersin antalya pammukkale İstanbul edirne çanakkale.

0|0
    0|0
  • Görmek istediğim yer gutemela, sri lanka kısacası güney amerika kıtasının çoğu ülkesini görmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Hollanda almanya yunanistan bulgaristan romanya macaristan avusturya belçika of say say bitmedi hepsi kara yoluyla geze geze bide kolombiya ona karadan yol yok malesef 😅

0|0
    0|0
  • Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, Avustralya, İngiltere, Kanada. Pasaportum müspette defter gibi... şu an Ukrayna'da yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Samsun/termeyi gezdim ve Türkiyenin ne kadar troll bir memleket oldugunu anladım. Ben yaban ellerde yaşayamam

0|0
    0|0
  • Türkiyenin heryeri
    Japonya 7 ay kaldım
    Ingiltere güney londra 4 ay kaldım
    Hollanda roterdam ve amsterdam da 2 hafta şimdi amerika brazilya gitmek istiyorum yılbaşından sonra da oraya gidecem insallah

0|0
    0|0
  • Amerika, İngiltere Fransa İtalya İsviçre Hollanda yünanistan Malta

0|0
    0|0
  • Azerbaycan Gürcistan Rusya
    Ankara- İstanbul-İzmir-Bursa-Balıkesir-Eskişehir-Bilecik-Niğde-Tunceli-D. bakır-Erzincan-Malatya-Muğla

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez cogu yeri gezdim ama bir gün dogudun tamamını köylerine kadar gezicegim...

0|0
    0|0
  • Kıbrıs , Romanya , Venedik başkada yok.

0|0
    0|0
  • Gördüklerim , gezdiklerim: Almanya , Hollanda , Yeni Zelanda , İsviçre , Tayland , Fransa , İtalya , Kuveyt , Kore.

Görmek istediklerim: Brezilya , Çek Cumhuriyeti , Maldivler , Finlandiya , Norveç , Avusturalya.

0|0
    0|0
  • İzlanda

0|0
    0|0
  • İstanbul
    İzmir
    Antalya
    Denizli
    Yalova

0|0
    0|0
  • gittiğim yerler:
    almanya
    fransa
    hollanda
    kuveyt
    pakistan
    çin
    japonya
    YEDİNMİ?
    şahsen ben yemedim :p

0|0
    0|0
  • Vatikana gitmeyi görmeyi isterdim ve İtalyada Sicilya adasında palermo şehri

0|0
    0|0
  • Buraya döktürmek isterdim amma velakin ülke dışına çıkmadım

0|0
    0|0
  • Milano, Ankara , pekin

0|0
    0|0
  • ülke gezmedim daha

0|0
    0|0
  • ben türkiyenin karadeniz hariç her yerini gördüm ülke olarak da almanyayı gördüm ve bazı şehirleri

0|0
    0|0
  • Rusya , Almanya ve İtalyaya gittim. Merak ettiğim bir kanada kaldı :)

0|0
    0|0
  • ukrayna ya gittim cok güzel yerleri var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yurtdışında sadece Polonyo'ya gittim okul projesi içindi , bir daha da yurtdışına çıkmayı düşünmüyorum dönmek için gün saymıştım

0|0
    0|0
  • görüdklerimi yazmaya üşendim ama mısırı çok istedim 18. doğum günü hediyemdi biletim ancak savaş çıktı hahah :D sonrada babam göndermek istemedi

0|0
    0|0
  • Norveçi görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Baska ulke gormedim maalesef. Turkiye de gezdigim sehirler; İstanbul , Ankara , mersin, hatay, mardin, urfa ( adana da yasiyorum)
    Gormek istedigim cok sehir var ama en cok; new york'u gormek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Bir çok Avrupa ülkesini gezdim. Yakin zamanda Kuzey Afrika ve Asya'nin güneyindeki bir kaç ülkeyi gezmek istiyorum Hindistan, Pakistan, Afganistan, Endonezya ve Malezya'yi mesela.

0|0
    0|0
  • Trabzon, zonguldak, manisa, sakarya, samsun, giresun, ordu😂 yurt dışına hiç çıkmadım

0|0
    0|0
  • irlandaya gitmek istıyorum.

0|0
    0|0
  • Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Drenthe, Friesland)
    Almanya, Belçika 😄

0|0
    0|0
  • Münih, stuttgart, frankfurt, köln, belin, paris, barselona, ibiza son olarak da moskova

0|0
    0|0
Yükleniyor...