En son ne zaman tiyatroya gittiniz?

en son ne zaman tiyatroya gittiniz adı neydi? tiyatro alışkanlığınız var mı

0|1
17|17

En İyi Kız Görüşü

• En son bir ay önce gitmiştim. Alman edebiyatinda klasiklerden Lessing'in bir oyunu var adi "Bilge Nathan". Onun gençler tarafindan farkli yorumlanmiş bir gösterimine gitmiştim. Biraz sikiciydi ama gençlerin böyle bir şey yapmasi hoşuma gitmişti.

Tiyatroyu severim ama alişkanliğim yok. Okulla gittiğim kadar işte. Yarin yine gidiyoruz, bu sefer inglizce :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• 4-5 ay olmuştur. İstanbul'da tiyatro salonları artık çok çabuk doluyor, Çok istiyorum gitmek ama ya tiyatronun saatleri bana uymuyor ya da uyduğunda bilet bulamıyorum iyi yerlerde. :(

0|1
    0|0
  • ne kadar güzel herkesin tiyatroyla ilgilenmesi bir tiyatro oyuncusu olarak her hafta giderim :)

0|1
    0|0
  • Adını bilmiyorum ama cennet mahallesindeki Etem oynuyordu 😀 lisede okulda en yüksek sınav notu bendeydi müdür götürdü 😀😀😀

0|1
    0|0
  • 3 yıl tiyatro eğitimi aldım bu yıl haziran ayında son gösterime yıktım sonrada fırsat olmadı tiyatroya zaman ayırmak için

0|1
    0|0
  • İlkokulda. Ben gitmemiştim. Okula geldiler hocalar zorla götürdü 😔😔

0|1
    0|0
  • iki hafta önce gittm ama çok kötüydü

0|1
    0|0
  • küçükken 5 yaşındayken ama hala hatırlıyorm o gunden snra bıdaha hiç gitmedım

0|1
    0|0
  • Geçen sene adını bilmiyorum unuttum🙈 arkadaşların ısrarı yüzünden gitmiştim zaten :)

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • 5 yıl önce gitmiştimö galibaa

0|0
    0|0
  • 3 sene oluyor sanırım 😄

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Geçen cuma

0|0
    0|0
  • 7. siniftayken falan gitmistim yanlis hatirlamiyorsam

0|0
    0|0
  • hic gitmedim

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• En son izlemek için 2 sene önce gitmiştim. Oynamak içinse geçen sene şubatta ve mayısta gösteriye çıkmıştım. Artık oynamayı bıraktım. İzlemeye de gidecek kimsem yok. Oynayan oyunlara verecek param da yok. Gündemden de haberim yok.

0|1
    0|0
  • Tiyatroyu pek sevmem.

0|1
    0|0
  • Küçükken ailem götürürdü. O zamandan bu zamana gitmedim. Bana pek eğlenceli gelmiyor

0|1
    0|0
  • Geleceğin tiyatrocusu olarak, sürekli gider izlerim tiyatro.

0|1
    0|0
  • Dün akşam gittim.

0|1
    0|0
  • Bu yaz gitmiştim en son

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|1
    0|0
  • Ilk okul 6 idi sanırım kanks

0|0
    0|0
  • Cok oldu

0|0
    0|0
  • Hic gitmedim

0|0
    0|0
  • askerde

0|0
    0|0
  • 10 yıl once

0|0
    0|0
  • 1 saat önce klipte oynadım :D

0|0
    0|0
  • 2 ay kadar önce Matruşka (Cantuğ Turay ve Begüm Topçu) izledim, izledigime pişman oldum

0|0
    0|0
  • 6 sene önce

0|0
    0|0
  • uzun zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...