Özgül Canişçi ajans hakkında?

Cumartesi günü Eskişehir de , Eskişehirin bilindik lüks otelinde mülakat + deneme çekimi var.
Herhangi bir ücret talep etmediler benden, aradılar sadece mülakata ve deneme çekimime gelmemi istediler. Bu ajans hakkında bildikleriniz neler? Düzenbaz falan çıkmasın bide

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Merhaba, 09.04.2017 tarihindeki Adana seçmelerine katıldım. Kendimi ifşa etmeden aşamaları anlatayım. Kendilerini instagramdan takip ediyorum hem oradan hemde kariyer. net ten ilan yayınlanmıştı başvurdum. Görüşme için çağrıldım. Açıkcası bu sitede çok olumsuz yorum okudum otelin kapısına kadar geri dönsemmi diye düşündüm. İçerde girişte bir stand kurulu bir bayan ad soyad tlf ve doğum tarihini alıp kayıt oluşturuyor. Sonra bekleme salonuna alınıyorsun. Aziz özuyssl ve tanımadığım birbirinden yeteneksiz oyuncuların olduğu yaklaşık 3 dk lık ördek vaklamasına benzeyen bir müzikile bir vidyo ekranda dönüyor. Ben 15dk salonda bekledim vidyodan fenalık geldi diyebilirim.10 dklık arayla 2,3 kişilik gruplar halinde görüşmek için çağrılıyorsun. Görüşme aşamasında 8 masa vardı sanırım genç ve görsel olarak dikkatini çekip seni bağlayacak insanlar oturuyor. Dağılımıda erkek koça bayan çaprazlaması bayana erkek şeklinde yaptıklarını düşünüyorum. Geleyim görüşme aşamasına öncelikle kendin ol kasma yeni yeni biriyle tanışıyormuşsun gibi düşün ben çok heycanlanırım sanıyordum hiç heycanlanmadım inan. Görüşme odasına alındığımda beni benim yaşlarımda tipi düzgün bir beye verdiler. Merabalaşıp oturduk masaya. kayıt oluşturmak için kimliğimi istedi o sırada sende kendinden bahset dedi yaptıklarımı anlattım. Konuşurken göz kontağı kur ben gözlerimi hiç kaçırmadım mimiklerini kullan sen anlatırken kaşına gözüne her yerine dikkat ediyorlar. Neden oyunculuk istediğimi sordu beni isteğine ikna edebilirmisin dedi meseela gerçekten istiyorsan anlat. Sonra seni denemek istiyorum dedi ve önüme bir metin koydu birer satırlık bir dialog metni. semra deniz ve şükrandı yanlış hatırlamıyorsam işimler. Düz metin gibi okuma yeteneğini görmek istiyorlar. Ekstra yeteneğin olup olmadığı soruluyor sesin çaldığın enstruman falan.

0|0
    0|0
    • Neyse ben beğenildim. Yeteneğimi geliştirmem kamera önüne hazırlık için 1300 lira karşılığında sertifikalı eğitim verreceklerini kabul edersem fotoğraf çekimine alacaklarını söyledi. Kendi akademileri yok gittikleri illerdeki kurumlarla anlaşıyorlar eğitim için. Ben bu işi istediğim için kabul ettim kapora ödedim gerisinide taksit yaptırdım. Fotoğraf çekimindeki kız çok tatlıydı ilk tanıtım vidyosu çekiliyor ad soyad doğum tarihi boy kilo söyleyip sola ve sağa dönüyorsun sonra tekrar kameraya dönüp teşekkür ediyorsun. Elinde adını yazılı olduğu kağıtla fotoğrafın çekiliyor. sonra mutlu mutsuz sinirli ve şaşkın olman isteniyor 2 de istediğin pozu verne hakkın var.

• bu arada fotoğraf çekiminden önce aziz beyle görüşüyorsun. O da görüşmede seni zorluyor biraz çok açık sözlü çat diye yüzüne söylüyor.

• Özgülcanişçi ailesinden aldığım oyunculuk eğitimi beni o kadar memmun etti ki kendimi geliştirmeme sebep oldu, bu yüzden teşekkür ederim. Menejerim ise bir o kadar ilgili sağolsun ama tek sıkıntı projeler olduğunda bir kaç gün önceden değilde bir kaç hafta öncede aranırsam kendimi hazırlayıp aktif olarak projelere katılabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• google'da araştır

0|0
    0|0
    • araştırdım aslen izmirde şirketleri , ve bir çok projede çalışıyorlar , gayet kaliteli bişeye benziyor, zaten henüz ortada bişey yok , sadece gelen başvuruları değerlendirip seçip arıyorlarmış , bana dedikleri daha henüz bişey kesin değil dedi , gelen başvurulardan seçtiklerimizin arasındasınız dedi , sadece ön görüşme ve deneme çekimi yapılacak dedi , sonradan uygun bulunursanız sizinle tekrar iletişime geçilecek dedi. Öyle düzenbaz bişeye benzemiyor daha önce bir kaç ajansla daha çalışmışlığım olmuştu , bu daha kaliteli gibi duruyor

Yükleniyor...