Harry Potter izlememis olan insanları kaale alıp konuşamam bile ben haksız miyim?

Harry Potter bir nefestir. Onu izlememis olan insanı kaale alıpta konuşamam ki kendinden şüphe etmeli

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aman onlarda çok meraklıydı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka filmi izlemeyen insanı kaale almamak? Bu nerenin zihniyeti.

0|1
    0|0
    • Eksik yaşıyorsunuz

• Bu beyni taşıyan bir insanla tabiki tartışmıcam. Alacağın tepkileri de biliyosun ki gizli kullanıcı sorusu soruyorsun. Kimin ezik olduğunu tartışmayalım. Seni kaale almıyorum tatlım. İyi geceler :d

• Çok komiksin 😂

Erkekler Ne Diyor 16

• ben de kendi fikrimi dil getireyi, 7. saant bir yana dursun sorulduğu zaman müslümanım deyip islamın imanın şartlarını bilmeyen ve bir kez Kuranı Kerimi merak edip açıp okumamış insanların aklından şüphe eder onları kaale almam. Haksız mıyım? ;)

2|1
    1|1
  • Bu nasıl bir Ego
    Nasıl bir Bencillik
    hayatında film dahi izleyememiş olan hayatları filim olan onbinlerca insan var dünyada.
    Nasıl bir pisliksinsen Tiksindim ya la insanlığından,

Harry Potter sersinin tamamını sinemada ilk gösterime girdiği gün DVD lerinide evde arşivimde canım sıkılınca ya da istediğim zaman tekrar izlediğim. Sana göre muhattap alınacak adamım. Malesef ;)

0|0
    0|0
  • http://www.kralcaps.com/media/created/xj0pxj.jpg olamaz kesinlikle olamaz insanlar nasıl harry potter izlemez kesinlikle olamazzzz

0|0
    0|0
  • ben ızlemedım kanks

0|0
    0|0
  • Büyüdüğünde geçer.

2|1
    0|0
  • Şunu banlayın

1|0
    0|0
  • Aynen bir iki kız arkadaşım var böyle fantastik filmleri sevmeyen harry potter ya da karayip korsanları gibi.. yemin ediyorum bunların içleri ölmüş :D

0|0
    1|1
  • Hımm senin hayata bakış tarzın. Senin tercihim

0|0
    0|0
  • Harry potter candır, neyse ben hogwards'a gidip 2-3 kara büyü yapim.

0|0
    0|0
  • harry potter seven ezikleri vurmak gerek, Star Wars veya Yüzüklerin Efendisi varken

1|0
    0|1
    • Eksikliktir ama anlamazsiniz

• anlarız biz onların halini, ezik insanlar LOTR fanları neredesiniz?

• Sanki bahsettiğin film Esaretin Bedeli

0|0
    0|0
  • kitapları güzeldir ama filmleri gayet vasat filmler

0|0
    0|0
  • ne alaka sen ekmek teknesi izledinmi

0|0
    0|0
  • işsizlerlede ben konusmam

0|0
    0|0
  • Ergen hassasiyeti

1|1
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet yaa daha geçen gün seriyi en baştan izleyip snape ölüm sahnesinde ağlayan ben youtube da harry potter videolarina saatlerini vermiş insanim.

Efsanedir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...