'Ölüm P*rnosu' adlı kitabı okuyan var mı?

Sorudada sorulduğu gibi bu kitabı almak istiyorum gerçek okuyan varmı? Tavsiye eder misiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• “Geçenlerde Türkiye tarafından Philip Roth ve Marquis de Sade’la birlikte ‘şüpheli yazarlar’ listesine dâhil edildiniz. Biliyor muydunuz?” sorusuna ise “Bilmiyordum, ama teşekkür ederim. İlk tepkim... pekâla, lanet olsun. Yakın bir zamanda Türkiye’ye gitmeyeceğim,” cevabini verdi.

Yazar, cehenneme gerçekten inanıp inanmadığı sorusunu ise, “Birşeylere inanıyorum. Ama kendi yarattıklarını sonsuz bir cezaya mahkum edecek kadar kin tutan birşeye değil. Kimse bu kadar uzun süre kin tutamaz, Tanrı bile. A, ama belki Türkler tutabilir,” diyerek yanıtladı.

link

Biz kitabın adından bile korkan millettiz.Ölüm P*rnosu mu?Sümme haşa...Kesin çok fena şeyler vardır.Yakalım,yok o orta çağda kaldı,yasaklayalım."Tanrı bile bir cehennem yaratacak kadar kindar olamaz,belki Türkler... "diyor adam.İşte şanlı tarihimize gururlanacak bir şey daha kattık.

Palahniuk okuyacaksanız Gösteri Peygamberi ve Dövüş Kulubü kitapları başlamak için daha uygun kitaplar

1|1
    2|1
    • Zaten Gösteri Peygamberi'ni Palahniuk'a başlangıç seviyesi olarak kabul edilebiliriz tıpkı Lynch'in Blue Velvet filmi gibi.. Fight club orta şeker ( anlamayan bi dünya mal dolu), Haunted (Tekinsiz) ve Snuff(Ölüm P*rnosu) Lisede Ömer Seyfettin okumaya maruz bırakalın bünyeler için anlam kargaşası yaratır

• Bir xhamster değildir. Bunu bilmelisin. Eksiledim.

• Özet geçmelisin. eksi.

Kızlar Ne Diyor 4

• palahniuk sever olarak vasat buldum ben o kitabı. gösteri peygamberi'nin yanına bile yaklaşamamış, öyle diyeyim.

0|0
    0|0
  • bu tip kitaplara ön yargıyla bakan insanlara anlam veremem büyük bir saygı duyarım saygı duyulacak insanlardır. Marquis de Sade hayranıyım. palahniuk ön yargıyla bakılan insanlardan biri tanınmadan yaftalanan insanlardan .Acaba kitabın adına bak okunmaz bu ayıp diyen kaç tane insan var

0|0
    0|0
    • Hak verıyorum sana...Çevirmeni hapse attıran hükümet kimdi acaba? Turkıyede bir ilk sırf kıtabın adı uçuk dıye cemaatler saldırıya gectı

• cahillik sadece ancak hayranlık besleyebilirim.Bence kitaplarda kendilerinden bir parça gördükleri için onlara ayna olduğu için bu kadar karşı çıkılıyor bu kitaplara ki gerçekte böyledir...

• Okumak istedim ama okumadım.

0|0
    0|0
  • araştırmıştım ama okumayı unuttum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...