Orijinal ötesi velilerden örnekler

Ben bir rehber öğretmenden alıntı yaptım velilerden örnekler sundum.Sizler de veliler şart değil ,hayatınızda tanık olduğunuz veya duyduğunuz ilginç iletişim anılarınızı paylaşırmısınız ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Sene 2010 falan.

Facebook'un revaçta olduğu dönemlerdeyiz. Sibel diye bir hatunla tanıştık, benden hayli büyüktü ama oldukça güzel bir kızdı. Neyse, kız konuşuyor fakat anlamakta oldukça güçlük çektim. Cümleler oldukça devrik, tek tük düzgün cümle vardı. Olanlarında imlaları hatalıydı.

Kızı anlamadığımı, biraz daha düzgün bir biçimde kendini ifade etmesini istemiştim. Derken aldığım cevap beni hayli duygulandırmıştı. "Canım ben işitme ve konuşma engelliyim. Yazmayı da zor öğrendim, eğer seni rahatsız ediyorsam özür dilerim"

Bunu söyledikten sonra içimde cidden bi kırıklık oluştu. Sonra kızla görüştük falan. Şu anda da görüşürüz.

Konuyla pek bağdaşık değil ama anlatasım geldi. Öyle işte. Klasik intibalardan. O günden sonra biraz daha hassasım insanlara karşı. Bazen çizgimi aşıma uğratıyorum da, genel olarak dikkatliyim.

3|0
    0|0
    • çok özgün ve özel bir paylaşım .teşekkürler sevgili azramira

• çok etkilendim cidden güzeldi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Anne ... nerede? yanıt- nereye koyduysan oradadır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...