Nasıl sizce güzel mi? Daha yeni başlangıç çok amatör? Devam mı sizce?

...
Benim size olan sevgim öyle âlelade bir sevgi değil ki hem. Ancak beni sevmediğinizi söyleseydiniz keşke, size karşı birikmişlik acılarımdan doğan sevgideki artış miktarı zaman içinde bu kadar artmazdı belki. Bilemiyorum. Ama tabiki kimse beni sevmek zorunda değil. Ben bile kendimde sevilecek bir özellik bulamazken, sizin bulamamanız öylesine doğal ki...

Peki öğrenememiş miydim herkesin gittiğini? Bunu en iyi bilen kişi belki de bendim. Ama geçmiş yıllarımdan vardığım sonuca göre ben, ne kadar çaba sarfetsem yahut aksine hiçbir çaba sarf etmesem de duygularımın cihetinden hayata bağlandığım sürece üzüntüye mahkum bir insandım.

Fakat ben zaten alışkındım, ya siz?

Güzel gözlerinizden akan her yaşta benim de sol yanımdaki acı, dayanılmayacak raddeye erişiyordu...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadarda guzel duygularini kagida domkek bsslangic icin gayette iyi son cumle cok orjinal olmus yani alinti degil cok dogal ve samimi yazmissin skilmadan okutturabiliyorsun bir merak uyandiriyor insana dogrusu kesinlikle devam etmelisin yazmaya siir felan yazmak icin kesinlikle siir okuma derim yoksa orjinalligin bozulur izenti bir yazici olursun o kadar degisik yazarlardan kitap okursan eger guzel bir okuyucuya sahip olabilecegine inaniyorum wattpad diye bir uygulama var kesinlikle yukle o uygulamayi tam sana gore bir uygulama skilmadan yazarsan baya bir yol katedersin canim

0|0
    0|0
    • Şiirde yazıyorum ayrıca gerçekten çok teşekkür ederim sağolun :)

• Ne demek canim watpatt acarsan takipte olurum :-D devamini bekliyorum ozenti olmayan dogal yazarr ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Biraz daha özgün olmalısın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Okumayi cok severim ama sanki fazla uzun cumleler.. yinede caba takdire sayan.. umarim devam edersin

0|0
    0|0
    • Uzun cümleleri severim 😄😄

• Hadi bakalim ozaman sen paylastikca bende okurum alisirim belki ☺

• Pek paylaşmayı seven biri değilim 😶 Ama sizce nasıl devam edersem gelişir mi bu yazdığım 2. ya da 3. Yazı galiba daha çok yeniyim

Yükleniyor...