Kitap önerisinde bulunabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, kitap okuma alışkanlığını kazanmak istiyor ve daha çok bilim kurgu kitaplarından hoşlanıyorum. Hayata bakış açımı değiştirebilecek, kitap okuma alışkanlığı kazandıracak, daha güncel sıkıcı olmayan ve bilgi haznemi geliştirecek kitap önerisinde bulunur musunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aslında birçok bilim kurgu olmayan romanlardan da kendimizi geliştirebiliriz yeter ki anlatılmak isteneni anlayalım kitapta.
    Sinan Akyüz-purize kesinlikle okumanı tavsiye edıyorum. Şam'a gelin giden bir İstanbul kızın üstünde geçiyo olay ama sadece görüldüğü gibi değil 80'li yıllarda Şam'da olan olaylarıda ele alıyor bir nevi. kişinin güçlü olması gerektiğini vazgeçmemsi gerektiğini anlatan bir kitap bakış açısına göre. ben kesinlikle okumanı tavsiye ediyorum açıkcası eğer okursan ne demek istediğimi anlarsın zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Marslı, 5. Dalga, Kurucunun Kızı-Devrimin kızı, Uyumsuz serisi, Açlık Oyunları serisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Güncel Sıkıcı olmayan kitaplar okuma alışkanlığı kazandırır ama hayata bakışını ya da ufkunu geliştirmez ki :( bestseller hiçbir şey katmaz

0|0
    0|0
    • Haklısınız, öneride bulunabileceğiniz bir kitap var mı peki?

• Öncelikle hafif kitaplardan başlayabilirsiniz Zülfü Livaneli serenad - bir kedi bir adam bir ölüm - kardeşimin hikayesi - Leyla'nın evi olabilir - son ada - okursanız Görüşünüzü bekliyorum sonrasinda başka kitap önerilerilende de bulunabilirim :)

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...