Bir Türk için öğrenilmesi en kolay dil hangisidir ?

Bir Türk için öğrenilmesi en kolay dil hangisidir ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• grameri türkçeye benzer dil istiyorsan ispanyolca fince falan lazım ama en kolay öğrenilebilir dil ingilizce başka da onun kadar salakça bir dil yok. ingilizceyi bildiğini varsayıyorum kolayına zoruna bakmadan kullanışlı bir şey öğren bana kalırsa. rusca mesela çok değerli şu sıralar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Japonca. Dil yapısı ve dilbilgisi Türkçe'ye çok benziyor. Evrenin en kolay dili İngilizce'dir, o ayrı..

0|0
    0|0
    • japoncanın dil yapısı nekadar benzerse benzesin harfleri benzemediğinde sıkıntı meydana geliyor..

• Harfleri ezberlersin, zaten ilk zamanlar Latin harfleri ile öğretiyolar.

• türkçe abi türkçeyi daha tam ögrenememiş türkler var bi ögrenin ondan sonra :)

2|0
    0|0
  • Korece vb diyolar aynı dil ailesinde oldukları için çok benziyomuş.Tabi ne kadar gerçek bilemem :)

0|0
    0|0
  • azerice bence .aşina olunan kelimeler çok fazla

0|0
    0|0
  • fransızca :) çok zor bir dil ama Türkçe'de çok Fransızca kelime var, kelime öğrenmek kolay oluyor..

1|0
    0|0
  • azerice bence

0|0
    0|0
  • Arapça

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • azerice olabilir ama ingilizce daha kolay sanki :)

0|0
    0|0
  • Dünyanın en zor dil öğrenen milletleri Türkler ve Japonlar olduğundan japonca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ispanyolca olabilir.

0|0
    0|0
  • Azerice dilimize yakın bir dil diye düşünüyorum. Ama illa ki bir dil öğrenmek istiyorsanız eğer ve Türkiye'de yaşıyorsanız ingilizceniz varsa eğer kürtçe öğrenmenizi tavsiye ederim ileride çok işinize yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • Dil dile değmeden dil öğrenilmezmiş..

bu yüzden her dil kolaydır diyorum..

0|0
    0|0
  • Azerice olabilir :D

0|0
    0|0
  • Azerice.

0|0
    0|0
  • İskandinav dilleri bence

0|0
    0|0
    • Çok saçma ve kullanışsız bi' dil grubu. Öğrenmesi de bi' o kadar zor ve karışık. Özellikle İsveççe.

• latin kökenli diller...italyanca...ispanyolca..fransızca...

0|0
    0|0
  • Arapça camide küçükkene alt yapıyı verdiler.

0|0
    0|0
  • azerice kolay

0|0
    0|0
  • Çince

0|0
    0|0
  • Hangisi kolay bilmiyorum da hangisi zor biliyorum, İngilizce.

İngilizce; girişi kolay, devamı zor.

Fransızca; girişi zor, devamı kolay.

Gerçi bana Fransızca'nın başı da kolay gelmişti ama İngilizce daha bi' sıkıyor beni.

1|0
    0|0
Yükleniyor...