Çocukluğumuzun şarkılarını kimler hatırlıyor?

Çocukluğumuzda popüler olan şarkıları hatırlayabiliyor musunuz ve bir yerde duyduğunuzda nasıl bir tepki veriyorsunuz ? :)

Güncellemeler:
link

link

link

En sevdiklerimden

0|0
71|56

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 70

• link (Tarkanın tüm şarkıları)

link (Murat Başaranın tüm şarkıları)

link (Hülya avşarın tüm şarkıları)

link Reyhan karaca çok dinlerim.

link (Hepsi şarkıları dizilerinide izlerdim)

link (Ali Güven tüm şarkıları)

link (Nalan tüm şarkıları)

link (Yalın tüm şarkıları)

link (Hakan Peker tüm şarkıları)

link (Ayna şarkıları)

1|0
    0|0
  • Reyhan-Sevdik Sevdalandık dinliyordum. :) Şimdi de ara sıra nostalji yapmak istediğimde mutlaka dinlediğim şarkılardan biridir.Hatırlıyorum da televizyonda hep Kral TV açık duruyordu.Çizgi film falan da izledim tabi.Hala Sponge Bob Squarepants gördüğümde keyif alıyorum :) 93 doğumluyum :)

0|0
    0|0
  • ben saman yolu dinlerdim

link

0|0
    0|0
  • hey corc versene borç. olmaz maykıl bende de yok :(

0|1
    0|0
  • ben en çok Mustafa Sandal hatırlıyorum. Benim küçüklüğümde çok modaydı. Onun arabası var, bu kız beni görmeli. Sonra Hande Yener şarkılarıyla piyes yapardık. "Seniin aşkııın balonduu söndüü!" (balondu söndü kısmında tek elle havada bir daire çizilip patlatılmak sureti ile) ne biçim de komik günlerdi.

1|0
    0|0
    • Ama huzurlu günlerdi kabul et :)

• 23 Nisan olurdu, hep kısacık giyerdik, saatlerce okul bahçesinde beklerdik donardık, eve dönüşte sümükler ağzımıza dolardı :D güzeldi ne yalan söyliyim.

• cocuklugm şu anki halimden cok zit ve kotuydu sarkilar hatrlatiyo olsada ilkokul arkadasnn seni unutmasi verdign tebessumun karsiliksz kalmasi tum cocuklugu unutturuyor...

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hepisini hatırlıyorum :) Devamlı dinlediğimden eskiye pek götürmüyor...

0|0
    0|0
  • benim çocukluğumda Atilla Taş furyası vardı. Kırmızılımlar,pembelerimler,japonlar,ham çökelekler vsvs bunlar almış başını gidiyodu kimsede çıkıp aga bu ne diyo demedi ya

1|0
    0|0
  • küçükken babam bana bi tane şarkı söylerdi sözlerini kendine göre değiştirmiş: bak bir varmış bir yokmuş eski günlerde güzel bir kız yaşarmış boğaz içinde. onun adı serapmış babasını severmiş şapur şupur öpermiş çikolata istermiş.. hala kulaklarımdaa. en duygusal şarkıyı bile alt edecek kadar değerli

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link kücükken en sevdiğim sarkılardan biriydi bu ne oynardım bu cıkınca ya ahaha:D

0|0
    0|0
    • Yaaa sorma.. kadın dansındaki tek hareketiyle erkekleri sermişti vala...Ama o zamana göre harbiden iyi cesaretti..

• evet cesaretliymiş baya:D ama ben seviyorum bu kadını yaa keske kaybolmasaydı sarkılarının hepsi çok güzel.

• 0|0
    0|0
    • Çelik - Cici Kız'ın linkini ekleyecektim buraya bulamadım Youtube'da nolmuş bu adamın her şarkısı var bu şarkı yok .

• aynen hızlı hızlı vardı bırde sarkısı o da yok

• funda arar - arap saçı...:))

0|0
    0|0
  • Senden ayrılmadan önce bilmiyordum hiç

hayatın anlamsızlığını..

benim çocukluğumda da bu vardı :)

link

0|0
    0|0
  • Ben küçükken hep ateş ateş diye ağlarmışım, tarkan-ikimizin yerine klibini istermişim , o zamanlar internet yok bizde tabi, annemde kral tv yi açık bırakırmış çıksın diye :D

Aslında bi Tarkan sevdamda olmadı ama şarkıdan etkilenmişim demek ki :))

0|0
    0|0
  • ellerine sağlık , hadi durma ...

0|0
    0|0
  • Mustafa sandal ın eski sarkılarını duydugum an hep temzlik yapma iştahı gelir hortumda bol bol akan su ile yıkadıgımız arabamız gelr :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ellerim kolları kınalı bebekkk link

0|0
    0|0
  • dön bebeğim evet:)

0|0
    0|0
  • Duyunca saygı durunda bulunurum emmolu.

Bora - hadi hadi şeker canım seni çeker vardı:)

barış manço - bugün bayram erken kalkın çocuklar.

Mustafa sandal - bu k ız beni görmeli bana kazak örmeli yalnız beni sevmeli artıık:D

Burak kut- benimle oynama sözledim sana şansını zorlama uğurlar oslun :P

0|1
    1|2
  • bi şarkı vardı çocukken pek anlamını çözememiştim sonradan çözdüm olayı :D kim sölüyodu hatırlamıyom ama şarkının sözleri şuydu anan babanla yatınca kızancıklar uyuyunca aç kapıyı al koynuna :D

0|0
    0|0
  • link BU ŞARKI TÜM ÇOCUKLUĞUMU BAŞTAN YAŞATIYO YA

0|0
    0|0
  • valla mini mini bir kuş,fasülye büyüdü,küçük ördek filandı ama şimdide kuzenimden duyuyorum ne saçma ve sıkıcı diyorum içimden =)

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum tabi,duyunca eski günlere götürüyor beni.

0|0
    0|1
  • kim hatırlamaz ki..

0|0
    0|0
  • Bir yerde duyunca bende beraberinde mırıldanıyorum sonra kendi kendime 'ben nerden biliyorum bu şarkıyı' diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    40

Erkekler Ne Diyor 56

• Hatırlamaz mıyım, bunlar aklıma gelen bazı şarkılar;

Sentello - Speedy

Shaggy - Hey Sexy Lady

Don Omar - Dale Don Dale

Ricky Martin

Sertab Erener - Everyway That İ Can

Sertab Erener - Zor Kadın

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Çelik - Cici Kız

Davut Güloğlu - Nurcanım

Reyhan Karaca - Gidesim Gelmiyor

Bir yerde duyunca eskiler aklıma geliyor mesela Sentello neydi benim çocukluğumda 7. ve 8. sınıflarda okurken herkes dinlerdi hatta ortaokul biterken düzenlenen organizasyonda birisi müzik sistemi getirip bunu açtı sırayla birbirimizi dansa kaldırırdık çok güzel günlerdi, Shaggy'in şarkısını küfürle karıştırmışlardı millet onu söylüyordu o günler aklıma gelir, çocukken parkta oynarken filan bunu söylerlerdi, güzel şeyler hissederim.

0|0
    0|0
    • Atilla Taş - Pembeli vardı birde, bazı yazacaklarımı da yazmışlar o yüzden eklemiyorum.

• 0|0
    0|0
    • 80 lerde cocuk olmak anlatılmaz yaşanır ve bu şarkılar anlatılamıyacak kadar çok güzel şarkılar , yaşattıklarıda , anılarıda 80 leri seviyorum

• Çocukluğumun değil ama hayranı olduğum birinin...

link

0|0
    0|0
  • link

link

link

link

link

link

link

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • TRT1 vardı bizim çocukluğumuz da. kanun çalan bir kız vardı bizle yaşıt büyüklerimiz sen mal gibi bak milletin kızı ne marifetli diye bizimle uğraşırdı. bizim nesil pek sevmez o kızı.

birde bu vardı link

0|0
    0|0
  • link Tarkan Şımarık

link Mustafa sandal araba

Ve

link burak kut benimle oynama bunu anaokulunda söylerdim kızlar çok severdi beni o zaman :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link Tayfun - Affet

link Mutaf - Bizi ayıracaklar

link Levent Yüksel - Tuana

0|0
    0|0
  • link Haydi güzelim

link Çilli Bom Bom

link Alidesidero

link Cartel

0|0
    0|0
  • hatırlamam mı iron maiden running free parçasını çalmıştım yıl sonu saçma müsameresinde öğretmenimden tokat yemiştim neyse bu bağnazlarla çok uğraştım ama slayer...exudos şuan hala hayran olduğum 90ların sonunda tanıştığım adamım robb flyn ve machine head burn my eyes albümü ilk cd çalarımda dinlemiştim 99 yılında üstelik...old parçası hala hitimdir...daha sert bass rifleri ve brutal vokaliyle bütün hayran oldğum grupların önüne geçti kusura bakmasın iron maiden...saygım sonsuz o ayrı...tabiki deat ve chuck schuldinerın florida deat metali ayrı...yerli olarak pentagram anatolia 90larda...o da hitimdi...daha çok var ama thrash..death ve heavy metalin en çoşkulu yaşanılan zamanlarında benim çocukluğum geçti...unutulmaz bunlar...

0|0
    0|0
  • hakan peker-karam

mustafa sandal-onun arabası var

tarkan-kuzu kuzu

hande yener-sana kırmızı çok yakışıyor

murat kekili-bu akşam ölürüm

gökhan özen-aman boşver

duyduğumuzda hafif bir tebessüm ve mutlulukla şarkıyı dinliyorum.güzel bir duygu anlayacağın

1|0
    0|0
  • Mirkelam- Her gece

Levent Yüksel- Tövbe

Reyhan Karaca- Sevdik sevdalandık

İzel- Hasretim

Candan Erçetin- Umrumda değil

Demet Sağıroğlu- Arnavut kaldırımı

Tarkan- Şımarık

Mustafa Sandal- Araba

Kayahan- Atın beni denizlere

Daha bir sürü var çocuklukluğumda dinlediğim şarkılar bunlar bir kaç tanesi hey gidi...

1|0
    0|0
  • Valla benim aklıma hep tarkan'ın şarkıları geliyor şımarık,ölürüm sana felan o şarkıları duyunca aklıma çocukluğum gelmiyor ama çok seviyordum hala da seviyorum.

0|0
    0|0
  • link

link

İlkokuldaki veda partisi aklıma geliyor

0|0
    0|0
  • link Acil Servis - Bebek.

Güzel yaz akşamlarını hatırlatır bana. Sahili/gitarı/aileler/karşılıklı sohbetler/komşu kızları/kaçamak bakışlar/söyleyemediklerin vesaire. Tebessüm edip geçerim çoğu zaman...

0|0
    0|0
  • link ilkokulda tahtaya çıkıp çıkıp söylerdik :))

0|0
    0|0
  • Hele candan erçetin ve yıldız tilbe.. O ana ait duygu oluyor.. Hele bide sol bi şarkıya... O anda o ana ait ne varsa onu hissediyorum. koku o koku duygu

0|0
    0|0
  • Bu şarkıyı çok seviyordum.Hakan pekerin link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

• link

1992 yazında çıkardıkları "Seni Bana Yazmışlar" adlı albümde ilk kez Grup Denk yerine "Oya-Bora" adını kullanmışlardır. Bu albümden "Seni Bana Yazmışlar", "Ara Beni" ve Goran Bregoviç'in Çingeneler Zamanı film müziğine Türkçe söz yazarak seslendirdikleri "Sevmek Zamanı" adlı şarkılarıyla en popüler dönemlerine ulaşmışlardır.

0|0
    0|0
  • ,oguz yılmaz ugur böcegi,m :))

0|0
    0|0
  • hayat acımasız souk ve zalim bazı insanlara mustafa sandalındı çok etkilenirim çocukken klipte göç eden çocuklara üzülüyodum ağlayacak gibi olurdum bu şarkı çıkınca vaay beee.

0|0
    0|0
  • Onları hala dinliyorum..Mesela bir tanesi bu link

1|0
    0|0
  • 80 li yılların sonunda yeke yeke vardı

0|0
    0|0
  • onun arabası vaarrr :D

0|0
    0|0
  • evet çok garip oluyor. Direk çocukluğuma dönüyorum.

0|0
    0|0
  • çocukken trt 3 de klip proğramı vardı isim olarak fazla bilmem...

self control mesela favorim di

sonra robin hood film müziği,

michael jacson ...

bu parçaları hala seviyor ve dinliyorum...

her dinlediğimde o günler gelir aklıma...

0|0
    0|0
  • çocukluğumda abim müslüm dinlerdi. ben de doğal olarak

0|0
    0|0
  • onun arabası var mustafa sandal

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26