Gotik veya hem Gotik hem Romantik veya sadece Romantik?

Korku türünde filmler biliyor musunuz? daha iyi anlamanız için size örnek olarak;
2015 ABD YAPIMI
KIZIL TEPE
filmini verebilirim. bu tarzda yani. teşekkürler.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Götik kavramı bizim kültürümüzde olmayan şaşkalozca bir şey ama maşallah avrupa zorla da olsa soktu kültürümüze. Benim merak ettigim siz bayanlar satasit gibi gözlerine kap kara far çekip köpek gibi dikenli tasma takıp kafasını da patlıcan moruna boyayan erkeklerin nesine hasta oluyorsunuz?

0|0
    0|0
    • ben sana öyle erkeklerden hoşlanıyorum demedım ben sadece sana o tarz film var mı dedım gotizm kavramının siyahgiyinmek ve satan tarzı giyinmek olarak algılaman da gotizm hakkında bişey bilmediğinin kanıtı. sanatsal gotizmden bahsediyorum ben.. ayrca bu sıtede gercek kımlık belırtmk zorunlu değil ben gotik değilim tamamen kulturune baglı bır Türk Katunuyum ama cok fazla sıyası ve kulturel eleştırı ve hakarete ayrıma sebeb olur dıye ınternet dunyasından basit ve kolay hazmedilir bir sanal karakter profili yarattım şimdi film görüşün var ise yaz yoksa önyargılarınla seni başbaşa bırakıyorum ayrıca sevgilimde gayet normal aslan gibi Türk delikanlısı :)

• NİYE JAPON versiyon?

• Bire bir aynı isimle birde amerikan filmi çıkarmışlar ki berbat bir şey filmler karışmasın diye dedim.

• The rage
    The crow

1|0
    0|0
  • lost highway izle allah allah de

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gotik romantiktir canım zaten
    gotik stilde dantel vardır
    ortaçağ romantizmi içerir :)

0|0