Elvis Presley'i sever misiniz?

Bizim zamanımızın ilahı acaba sever misiniz?

0|0
18|25

En İyi Kız Görüşü

• kanımca su dunyada varolmus, varolan, varolacak, varolabilecek tüm erkekleri her yönden cebinden cıkarabilecek tek erkek, kıvrak popolu, kadife sesli, bebek yüzlü eski kamyon şoförü, bir zamanların rock n roll yıldızı, simdilerde bazılarının tanrısı, bazılarının gösters için sevdiği, plakları hala milyonlar satan, imkan olsa her gün yeni bir best of compilation ı cıkarılabılınıp bundan kar edılebılınecek üne, sansasyona, basarıya sahip olan, bunları yazarken gözlerimden yasların fıskırmasına engel olamayacak kadar deli sevdiğim, bir kere görebilmek ya da memphis'e ayak basabılmek ıcın cok seyimi feda edebilecegim, bana göre aski, sevgiyi en saf en sade ama bir yandan da en cesur en kıskırtıcı ve en capkın halde anlatan, sesinin her telinde baska bir anlam yatan, yasadıgı son yıllarda şişmanlıktan, hastalıktan bitkin düşmiş olsa da, konser kayıtlarını izlerken ne kadar zor bir yükü tasıdıgının farkında olan o olgun haline de asık oldugum kral, the king 4ever, her ne kadar kendisi i * not a king i * just a man dese de.

`if i made you feel second best,
    girl i'm so sorry, i was blind
    you were always on my mind`

onu sevmemek elde mi?

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 25

• Elvis i herşeyden önce , alışılagelmişin dışındaki cömertlik ve bonkorlugu için severim.. Bir çok arkadaşına arabalar vs alıp hediye etmiştir.. Çok eli açık bir insan olduğunu biliyorum.. Şarkı söyleyişi sesini kullanışı , kendine has tarzi yla essizdi r.. halen de bu böyle.. Ama ne yalan söyleyeyim , bir kaç şarkısı hariç, müziği anca nostalji tadında dinlenebilir.. muazzam şarkıları var onlar ayrı tabi.. Uyuşturucu kurbanı olmasi çok acı.

0|1
    0|0
    • Çok fazla sevilmenin sonucu ne yazık ki aile yapısını bozuyor.. İşte o zamanda uyuşturucu dost oluyor..

• sizin jenarasyon mu bilmem ama daha çok frank sinatra, freddie mercury, john lenon, bb king gibi isimleri çok severim. saygılar...

0|1
    0|0
  • Sevilmez mi be abicim sizin zamanınızın şarkıları ile bizim zamanımızın şarkılarını kıyaslamak hatalıdır zaten.70-80lerin şarkıları çok hoşuma gidiyor özellikle rock türü şarkılar çok güzel her yönden.

0|1
    0|0
  • Evet severim abi, yaşadığında da, ölümünden yıllar sonra da her kuşağın beğenisini kazanmıştır.

0|1
    0|0
  • Pek onun kuşağına yetişemedim ama bir şarkı vardı sanırım :)
    https://www.youtube.com/watch?v=T1Ond-OwgU8

0|0
    0|0
    • Bende kayıtlı 50 parçası var.. Araba da onsuz seyahat etmem..

• Evet güzel biraz eskileri dinlemek istenirse dinlenebilir bob marley dinlyorum bazen bende elvis dinlemesemde

• sevmeyenlerin zekası olduğunu düşünmüyorum elvis presley cidden ilahtır... bizim ülkemizde müzeyyen senar ne ise dünya müziğinde de o odur.

0|1
    1|1
  • Evet hatta @fatalerror_ çok benzetirim. :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç duymadım ama şarkı eski zamanların şarkısı olduğunu çok belli ediyor zaten. 1951 yılında geçen Mafia 2 oyununun arabada radyodan çalan müzikler genelde böyle.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Dede ustume vazife değil ama mesleğini zi merak ettim nedir?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ben daha çok 70ler :D bee gees, sunshine band, earth wind fire vs

0|0
    0|0
  • Severim iyi adamdır

0|0
    0|0
  • Sevmem mi ya hiç amca çocukluğum ergenliğim geçti bu Ada'mla favarilerim vardı yanağıma kadar l love you l need you şarkısı jelliusrock şarkısı daha bir çoğunu dinledim ve lakabım elvis ti o yaşlarda

0|0
    0|0
  • Cok kaliteli sesi vardi

0|0
    0|0
  • 70 lerden güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • yani severiz :D

0|0
    0|0
  • elvise sokim sana bişi olmasın bro