Müzik zevkine güvenen?

Yabancı R&B, Rock, Slow şarkı yada grup önerecek var mıdır? Özellikle grup.. Mesela Linkin Park tarzı heavy metal olabilir. Şimdiden teşekkür ederim

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Jay Gordon-Slept so long eski ama ben bu parçayı seviyorum :)

0|1
    3|1
  • link

bu cok güzel özellikle 3:45 den sonra:)

0|1
    4|1
  • müzik zevkime güveniyorum da soruna hiç güvenemedim

0|0
    3|2
  • linkin- leave out all the rest bayılırım buna.

teoman dinle.

0|1
    2|1
  • 0|1
    3|1
  • massive attack,bjork,tori amos,prodigy,gorillaz,godsmack,gallion

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 8

• link

arkadaşlra güzelşeyler paylştı. tavsiye ederim

0|3
    4|0
  • Linkin Park heavy metal grubu olmuş.Kaçıyorum ben arkama bakmadan.

0|1
    1|0
  • joss stone istediğin herşeyin ortalamasında :))

0|1
    4|1
  • Linkin Park heavy metal yapmıyor.. yaptıgı sey metal bıle degıl..tamamıyle pıyasa muzıgı..Hosenfeld arkadasımızın paylastıgı lınktekı konuya bakarsan guzel muzıkler bulabılırsın

0|0
    3|1
    • Haklısın bu konuda.Aslında istediğim metal bile değil daha hafif bişeyler ama anlatamıyorum sanırım slow bişeyler..ama bir eva-my immortal kadar da değil. ( cem yılmazın esprisine döndü biraz uzay boşluğunda çilek yiyim ama muz tadı gelsin :D )

• Linkin parkin yaptigi seye nu metal denir evet metal muzik kategorisinede girer bu tarzin onculerindendirde ayrica. link bu sitede nu metal kategorisinde benzer sarkilar dinleyebilirsin soran kisi

• nu metal=metal degıl.. Temsıl ettıgı gruplara bakalım mı bırlıkte? linkin park,korn,slipknot limp bizkit...aslında sozlere burda nokta vermem lazım.. ne kadar "metal" degıl mı? daha cok hip hop havası alıyorum ben.?.17 yasındakı ergen cocuk muzıklerı.. gelip bana "nu metal"olarak yakıstırılan ilginc turun savunuculugunu yapmayın..

• link enerji enerjii :))

0|0
    4|0
  • linkinpark metal gurubuysa kalsın...

0|0
    1|0
  • prodigy

0|0
    1|0
  • teoman sadece

0|0
    1|0