Hayat neden bu kadar acımasız?

Farkettimde önceden herşeye ağlarken, şimdi hiç ağlayamıyorum. Kabulleniyorum kolayca. İyice hissizleştim sanırım. Sadece bir boşluk var onu hissediyorum. Ama zamanla diyorum, zamanla.. Çabalayacak gücüm kalmadı artık hiçbirşey için. Zoruma gidiyor böyle olmak. Herzaman birşeyler için çabalayan, peşini bırakmayan ben artık sadece hayatın getireceklerini bekliyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayati acimasiz yapan insan ogludur neden ama siz hayati sucluyorsunuz hayatin sucu yoktur insan oglu dunyaya ibadet gunah hata yapamk icin yaratilmis cunku insan oglu sadece iyilik adelet lik yapsaydi dunyaya gelmenin bir r manasi hatta cehenemin olmasina bile gerek olamzdi

1|0
    0|0
    • Acımasız olan hayat. İnsanlar hata yapar doğal birşey

• sen burada mutlu olamassin mutlu oldugunu sanarsin o yuzden butun iyliklerini butun amelelrini oteki dunya icin yap cunku gercek adelet ve mutluluk oradadir bosuna dememisler imtihan olmayan bir dunyanin manasi yoktur

• Doğrudur.

En İyi Kız Görüşü

• Acımasız olmaması için çabalamamız lazım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Acımasız cunku mücadeleye dayalı. Yaralıdışımızda hatta dogumumuzda bile bir mucadele soz konusu. Tabiat boyle ne yaparsın.

1|0
    0|0
  • Hayatı kafaya çok takınca birşeylerin olmasını bekledikce, ne kadar çok cabalasakda olmayınca olmuyo bir sürünceme yaşınıyor, sadece çabamızı emeğimizi gösterip beklemek lazım

1|0
    0|0
  • Hayat guzel her anını iyi değerlendırmek gerek ama hayatı kötü kılan hayatımıza soktuğumuz bes para etmez insanlar yuzunden hayatın bı anlamı kalmiyo hayat deıl insanlar acımasız

1|0
    0|0
  • Teslim olma duygusu daha doğrusu teslim alınma.

1|0
    0|0
  • Hayat değil insanlar acımasız

1|0
    0|0
  • ama unutma kaybetiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin...
    Umudunu kaybetme o ışığı kaybetme yoksa o hayattda kör sağır ve dilsiz olursun. Bu tabi herkes için geçerli...
    Nolursa olsun mücadele azmini bırakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...