Aşağıda anlattığım filmi bilen varsa adını söyleyebilir mi?

bir 5 yıl önce falan televizyonda bir film denk gelmişti, adını bir türlü hatırlayamadım internetten de bulamadım bilen varsa adını söylesin.. bir katil var ve insanlara işkence yaparken seslerini kaydediyo bu sesi müziğe ekliyo ve remix şeklinde discoda çalıyo tabi herkes normal bir şarkı diye dans ediyo içki içiyo falan ya bu filmi bilen var mııı? valla yıllardır aklımda ama bir türlü bulamadım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde sana tavsiye edeceğim bir film var kemik kolaksiyoncusu 1 ve 2 izle harika benzer anlattığın tarza yakın

3|1
    0|0
    • dediğin filmi bende izledim ama ismini hatırlamıyorum bu gün içinde bulursam yazarım

• Bende ama etkisi byyk

• @Aslooo22 nesi buyuk ya okadar da değil

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hatirladim. Ama ismini bende unuttum. Çok saçma değil mi o yahu önemli bişi olsa aklimda kalirdi. Film diye izlemem izlettirmem. Aasddf

0|0
    0|0
    • ben yaklaşık 5 sene önce televizyonda kanallara bakarken denk gelmiştim. sadece yazdığım kadarını izlemiştim zaten ama arada aklıma geliyo adını hatırlamaya çalışıyorum, bulamayınca da sinir oldum :)

• Kanald nin gece kusagi calisanlarinin yarim uyku ile kumanda etmesi işte. Yoksa bu kasedi yayina sokan adaminda içten içe güldüğü bir durumdur. Asdff

• Karanlıkta dans o filmmiydi.

0|0
    0|0
  • Al bu kiyagi herkese yapmam
    http://www.imdb.com/title/tt0488496/

0|0
    0|0
  • beni öldür sesimi kaydet?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar saçma bir film 😂😂