Kadınlar hakkında söylenmiş onları anlatan en guzel soz sizce ne

kadınlar hakkında söylenmiş onları anlatan en guzel soz sizce ne?*

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın farkında olmaksızın kötülüğü sever. İyilik, yalnızca kötü hedeflere ulaşma savaşında gerçeği gizleyen bir perdedir onun için. İyi erkeklerden öğrenip, kötü erkeklere aşık olurlar. Bir kadın size, "Sen iyi bir adamsın" diyorsa hiç şansınız yoktur. Erkekliğinizin yeni bir yenilgisi olarak hanenize yazabilirsiniz o kadını.

Kadın farkında olmaksızın şeytanı sever. Kötülüğün yabancı olduğunu bilir çünkü. Kötülük; keşfedilmemiş, bakir bir cazibe mekanı ve zamanıdır onun için. Onun şeytanla bilinçsiz koalisyonundan uzak duramazsınız kimi zaman.

3 sayfa daha bulabilirim..

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• En mükemmel kadın, çocuklarına babalarının yokluğunda baba olabilecek kadındır. Goethe

0|2
    0|0
    • Erkeklerin aklı, ev kadını arar, ama kalbi ve hayal gücü başka özellikler peşindedir. (Goethe)

• kadınlarla silah arasındaki fark silaha susturucu takılabiliyor :D

0|1
    0|0
  • Kadın öyle bir konudur ki, onu ne kadar incelersen incele her zaman yepyenidir demiş Tolstoy

0|0
    0|0
  • eşek , siyah köpek ve kadın.. şeytan üçünün kılığında gelebilir...

0|0
    0|1
  • hurileşmiş şeytan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir söz kadınları tam olarak anlatamaz. Çünkü kadın bilinmeyendir, siz onun size gösterdiği yanını görürsünüz, oysa gerçek hazine saklıdır :)

0|0
    0|0
  • Osmanlı padişahının birisi ismini ve tam birebir söylediğini şuan hatırlayamadım ama , demişki:

Ben bütün cihanın sultanıyım, eşimde benim sultanım...

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir

0|0
    0|0
  • kapa çeneni kadın...

0|1
    0|0
  • Klasik olacak ama

Saci uzzzzzuuuuuuunnnnnnnn akli kisa

0|0
    0|0
  • 100 kadına erkeklerle ilgili soru soracaktık soramadık. 1. kadın hala sözünü bitiremedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...