Eski sevgilim resimlerimle tehdit ediyor

arkadaslar eski sevgilim, eger konustugum biri olur da bunu kendisi duyarsa onume tas koyacakmis, cok aglayacakmisim. zamaninda birbirimize guvenip bir kac resim atmistik ozel tabi. oyle olmasa umrumda bile olmaz ama simdi elim kolum bagli. telefonunu alip da resimleri de silemiyorum. gorusmuyoruz cunku. mahkemeyede gidemem ailemin bilmemesi gerek. resmen psikopata bagladi kendisi benim gozumun onunce kizlarla konusuyor sosyal aglardan ben sadece icten kizabiliyorum ona. akil verin lutfen benim bu serefsiz icin biseyler yapmam lazim. cok pismanim da onun icin

Güncellemeler:
uyusturucu kullaniyor biliyorum,mesajlari var kanit olarak ve surekli yaninda musta tasiyor,evde de 9 tane musta var. napiyosun bu kadarini demistim,karanlik isler sen bosver demisti. sikayet etmekle tehdit etsem?
ben ondan ayrildigim icin cok caninin yakmisim o da beni aglaticakmis. ama sorsan seviyorum diyo. saplantili veya hastalikli oldugunu dusunuyorum artik. internetten bilmedigi haplari siparis ettirip kullaniyor :o nelerin kafasini yasadigini bi bilsem

0|1
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Resmi kanallara girmeden bundan kurtulman zor . Onemli olan şahıs değil elindekileri temizlemek .

Bayan bir savcıya gidip tehdit ve şamtajı ispat ederek durumu izah etmen ve dosyana da gizli kaydı koydurman gerek. Bundan sonra emniyet onun başına çöker ve elinde ne kadar buna benzer tehdit şantaj unsuru varsa telefondu bilgisayardı resimdi hallaç eder bulurlar. Bunu senin şikayetin değil , ihbar neticesi yaptıklarını da çok rahat anlatırlar, zaten savcının vereceği emirde senin adın değil saçın bile geçmez gizlilik olduğundan .

Konuda 18den küçüksen ve ailenin öğrenmesini istemiyorsan savcı sana bir kayyum avukat sağlar. 18den büyüksen zaten gerek yok , birey olarak işlem yapma hakkın vardır. Avukat istersen de baro sana ücretsiz avukat atar.

Bu ne kadar psikopat olursa olsun alacağı ceza 8 seneden az olmayacaktır, 6 senesini kesin yatar ve içerde baya bir inceltirler psikopatlığını , giriş nedenini öğrendiklerinde doğduğuna pişman olur.

Sen bu adımı atmak zorundasın

5|1
    0|0
    • çok başarılı bir yorum olmuş tebrikler..

• İnşallah kardeşimiz elindeki devlet olanaklarını anlar ve önlem alır kendini kurtarır. Devlet böyle tipler işaret edilmediği sürece birşey yapamaz zira.

• Benim de başımda aynısı var ailem öğrensin istemiyorum telefonundakileri nasıl polis hallac edecek ki resimleri filan aileye gitmeden durum?

Erkekler Ne Diyor 11

• Meslek gereği karşılaştığım benzer durumlar oldu. İşin çok kötü yerlere vardığı da oldu. Ve o bizim çok sert bildiğimiz aileler keşke haberimiz olsaydı da kızımıza sahip çıksaydık diyorlardı.

Eğer sıkıntı büyükse, söyleyeceksin ailene. Öldürecek değiller. Biraz bağırırlar, belki döverler, ama onların kızısın. Ben şahsen elin itiyle uğraşacağıma, babamdan anamdan azar işitir dayak yerim daha iyi

2|0
    0|0
  • Kötü olmuş. Erkeklere güvenmemen gerektiğini öğrenmişsindir. Ben hemcinslerime güvenmem. Her hatanın bir bedeli vardır. Sende bedelini ödüyorsun. Yapacak tek şey o çocuk hakkında şikayette bulunman ama sen onuda yapamam diyorsun. Yapacak başka bişey kalmıyor.

Ama şöylede yapabilirsin, Tehdidin cezası ağırdır. Seni tehdit ettiğine dair kanıtlar olsun elinde. Bu kanıtlarla seni mahkemeye verirsem şu kadar yıl hapis cezasından başlıyor diye sende onu tehdit et.

1|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|2
    2|0
  • bence kalıtesız bır davranıs sonucta senı tamamen kaybetmıs oluyor

0|0
    0|0
  • hiç bulaşmayacaktın ...

0|0
    0|0
  • Sende onu, onun sana yolladığı resimlerle tehdit et mesela? Ya bu kadar pısırık olmayın ya,korkak...

0|0
    0|0
  • Karşılıksız yardım

Eğer izmirdeyse Isim soyisim semt yaz yeter.

0|0
    0|0
  • Ee sonuç nedir ?

0|0
    0|0
  • eee daha önce aklın neredeydi?hergün tv lerde çıkıyor bu tür haberler.bence sen haketmissin

0|2
    3|1
    • görkemle aynı düşüncedeyim!

• sizde adam gibi dama burun kıvırın elin madde bağımlısıyla çıplak fotolar çekilin.sonra burada ağlayın bende sizi tebrik ediyorum.ayakta alkışlıyorum..

• Sana verebileceğim tek akıl bida sevgili seçerken karakterli insan olmasına dikkat et.

0|1
    0|0
  • izmir'deyse ben gidip dövebilirim. serefsize bak ya. mahkemeye vereceksin tehdit ediyor diye ama veremem diyorsun. ilginc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bi hata yapmışsın ama, seni tehdit etmesine izin verme. mahkemeye vermezsen, bu şerefsiz senin hayatına kara bir bulut gibi çöker. kurtulamazsın.

1|2
    0|0
  • Durum oldukça kötüymüş.Ama güçlü dur.O zannedyoki bu şeklde herşeyi yaptrablir sana.Ama çok üstüne gtme.Baksana bildiğin hastalıklı.Şikayet etmkle tehdt edblrsin.Bnce bu mantıklı.Pişmanlıa gelncde şunu sylemek istyrum.Unutmaki hatasız kul olmaz.Allah a sığın sabır ve dua et

0|0
    1|0
  • zamanında elin oğlu için '' aaaa ama o beni seviyooo aa bizçok mutluyuz nolcak göndersem böyle fotolar, o beni seviyo sevgilim değil mi ..'' diye düşündüysen evet, şimdi o elin oğlu böyle böyle adam eder seni. :) bir daha yoğurdu üflerde kendine gelirsin güzelim. olmayın bu kadar basit.

0|2
    1|1
  • anlıyorum canım cok zor drumdasın sana taktik yenden cklım deme ve cık eskisi gbi olmaya calış va sen telefonunu gzli gzli alp slersin veya clve yap bak aşkım artık brıştık selsen diorum de.

1|0
    0|0
  • eğer tehditlerden korkarsan hep daha kötüsünü yasarsın. bikere yaşa kötüyü. bidaha olmasın önünü kes. bırak nabıosa yapsın. versin resmleri kime veriosa aynen böyle söyle. yiyomu bakalım gercekten yapmak. eger yaparsa dava aç.ailenin bilmesine gerek yok. gizli dava talep et. savcılık sen hariç kimseyi bu işe karıstırmaz. bu gücü kendinde gör. cocuga söle al de dagıt resimlerimi yapsın bakalım .gözün kara olsun yasıcakların daha kötü olur tehdite boyun egme

0|1
    0|0
    • Benim de aynısı var başım da gizli dava olursa kimse öğrenmiyor mu

• gidip şikayet ediceksin iyi her önüne gelen tehdit etsin hakların var git avukata danış canına okurlar kolay değil öyle

0|0
    0|0
  • Şu şerefsiz psikopatlar birden, zaman geçmeden tükensin.

0|0
    0|0
  • şerefsiz,karaktersiz tehditle şantajla iş yapıcak.yokmu bi abi,tanıdık dövsün şunu.sende onu tehdit et,öyle bişi yaparsan bende herkeze bamya kadar şeyin olduğunu yayarım de.öylesine böyle yapılır

1|0
    0|0
  • Benim de elim kolum bağlandı şu an aileni düşünüyorum

Seni de düşünüyorum

Bir hatadır olmuş bundan nasıl kurtulabilirsin diye düşünüyorum gerçekten

Kaç yaşındasın okuyor musun?

0|0
    0|0
  • sende kimseyle konuşma 8 ay sonra başkasını bulup unutcak bende zorla kurtuldum seninki kadar değildi ama

0|0
    0|0
  • ne yap biliyo musun eğer biriyle görüşmeye başlarsan ona de ki bak eski sevgilime bi resim göndermiştim photoshopla böyle yapmış ben ona öyle bişey göndermedim beni tehdit ediyo sana böyle bişey gösterirse inanma de

1|0
    0|1
  • bence tehdit etme direk şikayet et o konuda

0|0
    0|0
  • bence tekrar başla onla ama çaktırma yavaş yavaş. önce kıskanıyormuş gibi yap onu. sonra yeter artık falan de. seni seviyorum niye böyle yapıyosun gibi. sevgili olunca da sil resimleri. s*ktirsin gitsin sonra. ama bunu başamayabilirsin yani yedeklemiş olabilir. en iyisi korkma. biriyle çıkma bi süre ama ona da pabuç bırakma. valla bende tehtit edildim seninkinden farklıydı korkmadm gerçek ortaya çıksa bile kısa sürüyor. sonra sonsuza kadar kurtuluyorsun.

0|0
    0|0
  • belalı tip,güzellikle kandır elinden teli al ve sil.birdaha uzak dur böylelerinden

1|0
    0|0
    • bu tiplerin her zaman elinde vardır o resimler.. pc sine saklar e mailine atar.. vs vs

Yükleniyor...