Kitap+muzik+?(soru basligi cok kisa)

Arkadaslar hepimiz zaman zaman otobuste yada yolculuklarda zangırzangır kulaklikta muzik dinliyerek kitap okuyanlari gormusuzdur peki sorum su siz kitap okurken muzik dinlediginizde kitapatan bisey anliyomusunuz? Bunu bana aciklayin

Güncellemeler:
Nipheredil pardoniki kere yazdim afedersin bu arada tesekkurler

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• aynen ya kitaptan değil şarkıdan da bişey anlamam ki bunu nasıl yapıyolarsa demekki bizde bir problem var:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şimdi kalkıp hareketli bir müzik açıp kitap okursan gerçekten çok saçma olur bir kere insan yerinde duramaz ama sadece bir keman sesi ya da piano sesi dinlersen rahatlatır ve kitapla iyi eşlik ediyor başka insanların sesindense bu tür müzikler insanın kafasını rahatlatır..

0|0
    0|0
  • Ben müzik dinlediğimde kendimden geçerim.Eşlik ederim-dans ederim falan..Yani hayatta kitaba konsantre olamam

0|1
    0|0
  • kitap okurken etraftaki sesleri duymam sanırım kulaklık kullananlar dış gürültüyü bastırma cabasında

0|1
    0|0
  • anlıyorum. çok yaparım onu çünkü insan sesleri kulaklarımı tırmalıyor. müziği tercih ederim en azından bir süre sonra aynı melodiye alışıp kitaba konsantre olabiliyorsun.

dün mesela çıldırıyordum bi adamla karısı bindi kadın bişeye kızmış pilav ısıtma muhabbeti geçiyodu biri buna demiş sen bize ısıtmadın pilavı onlara da ısıtma eşitlik olsun diye bu da otobüste dert yanıyo sen bilmemne bilmemne demiiii bla bla bla bla demiiiiii diye kocasına. o demiiii kısmı beni öldürdü. kadının ağzına ayakkabımı sokmak istedim.

0|0
    0|0
    • Hani bende severim yuksek seste muzik dinlemeyi ama kitapla beraber anlasilir oluyomu diye mereka etmistim

• bence de gerek yoktu sdlfjksdjklfsdf

• herkes bu kadar kibar olsa keşke, boşver :D

• Kitap okurken müzik dinlemem. Sadece enstrüman olan müzikleri deneyebilirim ama gelende okurken dinlemem. Yemek yerken kahve içmeye benziyo. Hiçbirinden zevk alamıyosun.

0|0
    0|0
  • Asla, citirtiya bile tahammulum yok, komple o kitabin icin de hissedebilmeliyim kendimi.

0|1
    0|0
  • Toplum icerisindeyken milletin cenesinden okuyamiyorsun kitabi muzik kacis kulak tikama gibi bir sey oluyor.Hele ki boyle bir seyse- link guzel bir harman oluyor

0|0
    0|0
  • ben müzik dinlerken kitap okumam kitap okurken de müzik dinlemem , sırf hava için okuyorlar herhalde saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • aa ben çok yaparım onu ama bangır bangır müziktense hafif, kalasik müzik tarzı dinlerim çokta zevk alırım tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Tutmam var ne kitap ne telefon sadece müzik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...