Sizce hangi tarz kitap?

Nasıl bir kitap tercih edersiniz? sıkılmadan okuyacağıniz bir kitabın konusu ne olmalıdır, neyden bahsetmelidir?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim en çok sevdiğim kitap türleri sırasıyla;
    1- Çok sayıda araştırmaya dayanarak yazılmış tarih romanları.
    2- İnsanı sıkmadan kolaylıkla okunabilen kalsikler.
    3- Çok sayıda doğru kaynağa dayanarak hazırlanmış araştırma inceleme kitapları.
    4- Okunduğu zaman insana bilimle ilgili çok sayıda bilgi kazandırabilecek, çok sağlam bir hayal gücüne dayalı şekilde hazırlanmış bilim kurgu romanları.

Okumayı hiç sevmediğim kitap türü ise tamamıyla popüler kültüre dayalı şekilde hazırlanmış aşk romanlarıdır. Bana popüler kültüre dayalı aşk romanları çok basit geliyor. Anlam veremediğim nokta ise; artık kızların en çok sevdiği kitap türü popüler aşk romanlarının olmasıdır. Bu türden bir kitabı okumak için bu kitaba para harcayacağına ve zaman ayıracağına, hiç kitap okuma daha iyi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Polisiye macera romanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Farklı olmalı konu olarak yani.

0|0
    0|0
  • huluk kanun vatandaşlık anayasa bu tarz kitapları okumayı seviyorum .. okuyabiliyorsan eğer Kuran-ı Kerim

0|0
    0|0
  • Korku kitapları varsa severim yoksa hicbiri etkilemez beni 😹

0|0
    0|0
  • Genellikle fantastik ve bilim kurgu romanları severim fakat bu aralar oğuz atay tehlikeli oyunlar daha sonrada tutunamayanlar kitabına başlayacağım

0|0
    0|0
  • İnsana bir şeyler katabilen türden kitaplar tercihimdir. Örneğin klasikler, psikolojik kitaplar vs

0|0
    0|0
  • bilim kurgu, yaşanmış gerçek hikayeler

0|0
    0|0
  • Ne yani biz ne okuyorsak ona göremi kitap seçeceksin? Senin zevkin yokmu? yoksa kitap okumuş olmak içinmi okuyacaksın

0|0
    0|0
  • felsefe, psikoloji, edebiyat tarzında kıtap okuyorum

0|0
    0|0
  • gogol ve dostoyevski okuyorum çünkü gerçek hayatı anlatıyolar zenginleri değil ezilmişleri aşağılanmışları fakirleri çaresizleri...

0|0
    0|0
  • Tarih ve Bilim olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinayet, korku/gerilim

0|0
    0|0
  • ben genellikle cinsellikle ilgili romantik kitaplar okudum ve lisedeyken okulun kütüphanesinden o tür kitapları okuyarak yılın en çok kitap okuyan ödülünü almıştım :)

0|0
    0|0
  • Her türlü olabilir. Psikolojik kitapları okumanı da ayrıyeten tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...