Hiç tatmadığınız, yemek istediğiniz bir şey var mı?

Hiç yemediğiniz, her yerde duyup yemeye fırsat bulamadığınız ya da uğraşmak istemediğiniz bir yiyecek var mı?

Mesela ben karidesi merak ediyordum.Önümde olmasına rağmen yemiyordum ve geçen hafta deneyeyim dedim. Gerçekten damak zevkime uymuyodu bende bir şeye benziyor sanmıştım tadını :D Peki sizin var mı böyle tadını merak ettiğiniz bir yemek?

0|0
18|16

En İyi Erkek Görüşü

• Uzakdoğu yemeklerini aslında merak ediyorum. Tabi böyle tarzım değil olanları değil. Mesela ramen, udon, onigiri, yakitori, korelilerde sanki kimchi diye birşey vardı. Bir dizide yapıyolardı hatta turpla yapılan birşeydi sanırım. Aklımda bunlar kalmış. Açıkçası japon yemekleri sanırım çoğunlukla deniz ürünleri içeriyor ve benim bunlarla pek aram yok. Ama merak ediyorum tabi.

1|0
    0|0
    • Kimchi gerçekten güzel değil, bir kore fanı olarak söylüyorum :D ddukbokki, kimbap güzel ama kimchiyi beğenmedim deneme bile :D

• Halbuki kimchi'ye olan beklentim büyüktü :D Kimbap'ın görünüşü çok hoş duruyor ama pek seveceğimi sanmıyorum. O yosunun tadı iyi mi ki :D Ddukbokki ise tam manasıyla benim için yaratılmış gibi, buna bi' bakayım ben :D

• Çeşnisini iyi seçersen çok iyi oluyor :D aynen ddukbokki harika denemelisin mutlaka :)

En İyi Kız Görüşü

• Mıhlamayi denemek istiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tatmadığım şeyleri merak etmem. Sadece mecbur kalırsam (örneğin misafirlikte) yerim. Tadını beğenirsem de ileride tekrar tekrar yerim.

Ama sürekli olarak bildiğim şeyleri yapıyor, yiyorum. Tabi çoğu zaman dışarıda yiyorum. Memlekette ikense yengelerime durmadan yemek siparişi veriyorum.

0|0
    1|0
  • Horozmantarlı İsveç tütsülenmiş eti.
    Hep çok merak etmişimdir, henüz deneyemedim.

www.culturevixen.com/.../...tockholm-Sweden-31.jpg

1|0
    0|0
  • Böyle iyi

1|0
    0|0
  • Hindistan cevizi suyu diye bir meyve suyu var, onu içmek istiyorum. Sporculara inanılmaz iyi geliyormuş. Yemek olarak ise somonu denemek isterim, daha hiç yemedim.

1|0
    0|0
  • Suşi 😄

1|0
    0|0
  • zeytin yağında mantarla ve kırmızı biberle sotelenmiş elmacık kemiğinin aşağısındaki insan eti
    Dr. Hannibal Lecterin damak zevkini merak ediyorum.
    birde uzunlamasına fırına verdiği literatürde corpus olarak geçen bölüm
    Şaka be kırmızı et sevmiyorum hayvani iç güdülerimi tetikliyo :D

1|0
    1|0
  • yaprak sarması

1|0
    0|0
  • Yok. Mutfakta olduğum için merak etmiyorum

1|0
    0|0
  • Havyar :D

1|0
    0|0
  • Şaraba yatırılmış portakal sosuyla marine edilmiş pekin ördeği.

0|0
    0|0
  • Köpek balığı :)

0|0
    0|0
  • Kurbağa bacağı... ciddiyim.. tüm deniz ürünleri ve salyangoz yedim..

0|0
    0|0
  • Yemek için 600 km yol giderim hiç denk gelmedi varsa önerin paylaş.

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence :D

0|0
    0|0
  • çiğ köfte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...