Babanız karşınızda kanalları değiştirir mi?

babanız karşınızda kanalları değiştirrmi tv ye bakarken kumandayı alıp ?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Bazen babamın, izlediğim kanalları değiştirmek için babam olduğunu düşünüyorum. Artık öyle bir boyuta vardı ki kanalı değiştirmese gerçekten babam olmadığını soracağım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evet.. sinir olurum bide herkesin tvsi ayrı gelir benim odamda izler değiştirir..

0|1
    0|0
  • Evet değiştirir ama genelde aynı programları izleriz sorun olmaz benim için.

0|1
    0|0
  • Beni dizine oturtur, o piti piti yaparız.

Gelişigüzel..

0|1
    0|0
  • yapmaz öyle şeyler:D:D

0|1
    0|0
  • Genelde kumanda hep babamda olur zaten .Değiştirmekde hiç cekınmez.

0|1
    0|0
  • Evet çok hemde...

Ne hikmetse en heyecanli aninda bölüyor.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle değiştirir sonra döner dolaşır yine benim açtığımı açar..Hayır yani madem açıcaksın neden bölüyosun?

0|0
    0|0
  • Ben pek tv izlemiyorum zaten babamda işten geç geliyor abimde işten geç geliyor çoğunlukla kumanda annemde oluyor :) Dizi izlediğim zamanda mecburen kumanda bende oluyor kaptırmıyorum kapan olursa kedimi salıyorum üstlerine :D

0|0
    0|0
  • babamla aynı odada tv izlemeyiz

0|0
    0|0
  • Evet yapar ve hemen başladım " ya babaaa niye değiştiyorsun yaaaa" derim kaparım elinden:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok şükür daHA öyle bişey olmadı. :)

cünkü biz 2 kardeşiz. abim şu anda askerde ve ben bundan dolayı tek çocuk oluyorum mükemmel

0|1
    0|0
  • Babam odaya gelince ben bilgisayara geçerim

0|1
    0|0
  • değiştiriyorda birey demem adam çalışıyo yorgun geliyo eve hakkı var istediğni izlesin ben netten daha sonra izlerim ne izliceksem .

0|0
    0|0
  • 7 yildir tv izlemiyorum, umrumda olmaz.

0|1
    0|1
  • bu kültürdeki her babanın fiks davranışı bu galiba. çocukluğum bu mevzuya sinir olmakla geçti. şimdiyse televizyon izlemiyorum. sanırım 5 yıldır televizyon izlemememin altında bu yatıyor.

0|0
    0|0
  • İzlediğim bir şey varsa değiştirmez oda izler

0|0
    0|0
  • bizim evde herkesin televizyonu başka

0|0
    0|0
  • Tv izlemediğim için sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...