Arkadaşlar 5-10 tane kitap almak almak istiyorum önerisi olan varmı?

Konusu araştırma kitapları olabilir çok iyi dediginiz romanlar olabilir kişisel gelişim olabilir şiir olabilir. Ya aslında bilmiyom çok kitap kültürüm yoktur ama son birkaç aydır deliler gibi okumak istiyorum ve bunun için harçlığımdan 300 lira ayırdım full kitap alcam. Bana iyi dediginiz, etki bırakan kitaplar önerirseniz -küçük açıklamalar ile beraber- sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Mümin Sekman - Ya bir yol bul , ya bir yol aç : Eger hayatta bir arayis içinde isen , hayata bir yerden başlamak istiyorsan bu kitabı tavsiye ederim.
    Mümin Sekman - Her Şey Seninle Başlar : başarı mühendisi yazar başarılı olmakla ilgili ufuk açan bir kitabı.
    Mümin Sekman - Azmin Zaferi Öyküleri serisi: Bu kitap diğer başarı öyküleri anlatan kitaplardan çok farklı. Mutlaka ama mutlaka tavsiye ediyorum. Seri kitaplardir , 5 adettir. İlk 2 veya 3 unu alabilirsin.
    Mümin Sekman in bu kitapları toplasan 60 lira tutmaz.
    Erdal Demirkiran - Ben Dünyanın en Akıllı İnsanıyım - bu kitapta yazar dahi olmanın , hedef belirlemenin ve benzeri konuların önemini farklı bir dille anlatıyor. Tavsiye ettigim kitaplardan. Cep boyu 10 lira falan olmasi lazim. Ama hayatına çok şey katar, inan bana. Aynı yazarın "Adam Dediğin Benim Gibi Olur" , "Sadece Aptallar Sekiz Saat Uyur " adlı kitaplarını da tavsiye ediyorum. Başka kitapları da var.
    Kitapları almadan önce internetten araştırma yapmanı tavsiye ederim.
    Bunların hepsi kişisel gelişim türünde kitaplar.
    Umarım beğenirsin. İyi okumalar 😊😊😊

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim erdal demirkıranı okumuştum :-) diğerlerine bakcam

• Aynen abi ya 😄😄😄 benim favori kişisel gelişim yazarlarımdan bir tanesi 😄😄😄

• Benimde şimdilik o çünkü az kitap okuyorum inşallah arttırabilirim. Kitapları çok çarpıcı olsada kesinlikle çok mantıklı geliyor ve oldukca etkiliyor :-) ve mümin sekmanla onu bir araya koydun ilk iş mümin sekmanın kitaplara bakıyorum :-)

En İyi Erkek Görüşü

• Machiavelli - Prens
    Tolkien - Yuzuklerin Efendisi
    Orwell - Hayvan Ciftligi
    Hugo - Sefiller
    Dostoyevsky- Suc ve Ceza

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle iyi bir okuyucu olarak kişisel gelişim kitaplarına pek aldırmamanı öneririm onlar piyasa Kitaplarıdır kişisel gelişim o kitaplarla değil iyi kitaplar okuyarak kendini ve ufkunu geliştirirerek sağlanabilir. Insan davranışlarını ele alan Psikoloji Kitapları ile Başlayabilirsin Türk psikianalistlerinden Engin geçtan çok iyidir bu konuda son zamanlarda okuduğum FRANSIZ psikanalistlere ait zor kişiliklerle yaşamak kitabını çok Çarpıcı buldum pratikte tamamen işe yarıyor.

0|0
    0|0
    • Yeni başladığınIz için daha çok öneresim geldi Kitaplığımı karıştırıyorum uzun zamandan beri ilk kez :))
      Dönüşüm - franz Kafka
      Kadınların en güzel tarihi - ntv yayınları
      Gösteri toplumu -guy debord
      Engin geçtan - insan olmak
      Zülfü Livaneli - serenad- blr kedi bir adam bir ölüm - kardeşimin hikayesi ( başlangıç için hafif kitaplardır kolay okunur ama çok şey öğrenilir )
      George Orwell -1984
      Sunay Akın - Geyikli park
      Milan kundera - var olmanın dayanılmaz hafifliği
      Bunlar nette araştırıp ilgini çekenleri alabilirsin. Iyi okumalar :)

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver terapi, seçenek etkisi, carpediem, Olasılıksız adam 👏

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler - kavgam
    Ziya Gökalp - Türkçülüğün esasları

0|0
    0|0
Yükleniyor...