Arkadaşlar Azerileri seviyor musunuz?

seviyorsanız neden sevmiyorsanız neden?

Soruyu sormamın nedeni ben Azeriyim sevilip sevilmediğimi öğrenmek istedim :)

• Seviyorum
    100% (9)100% (7)100% (16)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• ya ben insanları nereli olduklarına göre iyi veya kötü diye gruplandırmak yalnış bence bir insanın karsısına kötü biri çıkar örneğin xx lidir direk xxx liler kötü olur düşüncesi doğuyor arkadaşlar insanız hepimiz belli bir yerin insanı sevilmez diye bir genelleme olmaz kedi mi bu türlerin davranışları farklı olsun çok yalnış bir şey sen iyi insan ol dedikodu yapma yalan söyleme vs vs seni severler merak etme :) ''her genelleme adi bir yalandır '' her insan ayrı değerlendirmelidir

0|2
    0|0
    • Güzel yorum +++

• arkadaş azerileri nasıl bilirsiniz diye sormadı ki iyi yada kötüler diye yorum yapalım. elbette iyi yada kötü insan olmak genellenemez. anne babalarımız nasıl insanlar olurlarsa olsunlar bizim anne babalarımızdır değil mi. işte aynı şekilde azerisi kazak ı türkmeni özbek i kırgız ı kıbrıslısı her nasıl olurlarsa olsun bize daha yakın insanlarımızdır e çünkü bu bizim milletimizdir. bu büyük bir avantaj.ama malesef devlet politikalarımıza baktığımızda birliği sağlayacak adımlar atılmıyor malesef.

• sanırım kendimi ifade edememişim ben ya azerileri nasıl bilirsiniz diye bir şey yok hepsi bir birey aralarında kötüler vardır iyiler vardır tamamen tesadüf hiçbir millet ''biz milletçe kötü olalım'' kafasında değildir bu aslında ''sarısınlar iyi kalplimi '' tarzı bir soru ama malesef bazı insanlar o kadar millet ayrılığına gidiyor ki bu soru bize normal geliyor AZERİLERİ KÖTÜ BİLMEYİZ KARDEŞİM SEN BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNME DÜŞÜNEN İNSANLARLA DA MUHATTAP OLMA

Kızlar Ne Diyor 5

• Nedeni yok ama azerileri çok severim :)

0|1
    0|0
  • seviyorum tabi . kanımız bir kardeşiz .

0|1
    0|0
  • severim:D konuşmaları kulağa komik geliyo

0|1
    0|0
  • Herkes konuşmamızla dalga geçiyor:)

0|0
    0|0
  • ben kürdüm ama severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sevmemek seviyesizlik olur. biz Türküz.

0|1
    0|0
  • men sizi çok sevirem siz çok yahşi bir insansınız :) siz bizim kardeşimizsiniz niye sevmeyelim :)

0|1
    0|0
  • Beş parmağın beşi de bir değildir ancak şu zamana kadar 2-3 azeriyle tanıştım bir sorun olmadı sıcak kanlı insanlar.

0|1
    0|0
  • seviyorum... Karabağ'ı unutmadıK .. Nedensiz aseviyorum...

0|2
    0|0
  • Ben azerileri millet olarak severim. Ama azerilerle hiç yapılmaması gerektiğine inanırım. Çünkü, azeriler kaypak olur, yalancı olur. İpleriyle kuyuya inilmez, anında adamı 3 kuruş menfaat için satarlar. Kazık atarlar. Hiç azeri arkadaşı olmamış kişilere ilişkilerinizde çook ama çook dikkatli olan, azeriler hiç güvenilir tip değillerdir.

0|0
    0|0
  • iki bayrak tek millet ;) yahşi , seviyoruz tabiki ,

0|0
    0|0
  • ya ben severim onlarda müslüman olmasa bile onlarda insan aslında hepimiz kardeşiz !

0|0
    0|0
  • severim konusmalari hosuma gidiyor:)

0|0
    0|0
  • ben severim tatlı oluyorlar

0|0
    0|0
  • konuşmaları kaba ama tatlılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...