Türk filmi mi? yabancı film mi izlersiniz?

benim gibi yeşilçamsever kimler burada var mı yeşilçam vazgeçilmezdir diyen..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı filmleri daha çok izlerim.

0|1
    0|0
    • bende eskiden sadece ama şimdi full yeşilçam :)

• Cinayet , psikolojik ve felsefi daha çok ilgimi çekenler. Ne bulursam okuduğum dönemde okuduğum kitaplardan onlar.

• güzel kitaplardır..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde yerli film izlerim

0|1
    0|0
    • mesela tamer yiğit, tanju gürsu, kartal tibet bunların filmlerine bayılırım ben süper filmleri var

• Türkler iyi film yapsada izlesek yabancı film daha çok izleniyor

0|1
    0|0
    • türkler kral filmler yaptılarda izlemediniz emin olun bir kere bu düşüncelere kendinizi inandırmışsınız yabancı film izlemekten kendi aslınızı unutunuz ama hala o pisikolojiden kurtulmadınız yapsada izlesek sen hangi yeşilçam filmlerini izledin kaç tane yada?

• Önemli değil filmlerle ilgilenmen çok güzel kültürümüzü yansıtan en önemli değerlerimiz yeşilçam hatırlattığın için teşekkürler

• çok çok rica ederim senin gibi arkadaşların böyle düşünmesi beni dahada mutlu ediyor inan yılmaz güney, in tüm filmlerine baktın mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisini de

0|1
    0|0
  • Yabancı.

0|1
    0|0
    • yerli izle bazen eskilerden ama çok süper filmler var

• Tabii ki bazı geceler canım ister, tosunpaşayı falan izlerim ama fazlası sıkıyor doğal olarak :)

• en iyisi bence mıymıntılar kıralı sinan bengier filmini izle fırsat bulursan güzel filmdir :)

• yabancı film

0|0
    0|0
    • oda güzel tabi..

• tabi bende taşları döven cüneyt arkının o işleri nasıl becerdiğini düşünmedim değil :/

• dimi :)

Yükleniyor...