Ne olacak benim bu halim

18 yasındayım ve bir kız arkadasım var konusmalarımızda arasıra evlilik lafı geçiyor saçma olabilir veya olmayabilir öyle. ben asla ayrılmak istemiyorum onunda benden ayrılmasını istemiyorum kız arkadasımı elimde tutmam gerekiyor bunun için nasıl davranmalı lise cagındasınız evlilik hikaye vs gibi her türlü yoruma acıgıım. d

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben biraz kendimden bahsedeyim, sende uyarsa pay cikart.. Ben cok pohpohlanmasini sevmem, agir pesinden kosturan tipleri severim.. Zor tipleri :) bildigim bir sey varsa o da kizlara cok yuz vermemen ve bazen icindekilerin hepsini dokmemendir. Tabi bu bende boyle.. :) umarim her sey duzelir.. Ama bi insani gidecekmis gibi de sevmeyi ogren, yoksa cok yipranirsin..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• lisede olan aşklar geçici .aldanma

0|0
    0|0
  • holland hakli.

0|0
    0|1
  • Ne evliliği amk oturun oturduğunuz yerde.başka işiniz mi yok konuşacak konu kalmayınca cansıkıntısından girerler böyle mevzulara bizde gördük ama fos çıktı kendinizi kandırmayın reel olun biraz

0|0
    0|0
  • elde tutmak nedir? bu kız senin tapulu malın değil. sevdiği sürece zaten yanında durur, bişey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kızı ailenle tanıştır. Bu kızla ileriye dönük düşündüğünün göstergesidir :) Çok sıkma. Onunla konuşma bunu yapma bunu giyme gibi klişe kıskançlıklara girersen onu çok kısa sürede kaybedebilirsin :D bir kız olarak sevgilimden bunları bklerdim :)

0|0
    0|0
  • Fazla üstüne düşme, ara sıra biraz uzaklaş tamamdır

0|0
    0|0
  • lise kaç ?

0|0
    0|0
    • 4 iste aynı üniversiteye gitmeyi planlıyoruz kısmetse ama erkeklerle cok fazla hasır nesir ya gidersee :(

• 3 ay ama onun öncesindede 3-4 ay konusmuslugumuz var

• 3 ay daha tam senin lafını dinleme zamanları degil kıskandıgını belli ettir ama cooook karısma belli seylerde uyar sadece böyle giyinsen daha mutlu olur aşkın de mesela bu onu hem lafını dinlemeye tesfik eder hemde mutlu olur üzmeyede kıyamaz seni :) erkeklerle konusmaman içimi daha rahat ettirrir bitanem de mesela eger sözünü dinliyosa cok iyi ama bazı arkadaşları diye5kişinin adını sayıyorsada sadece onlara tamam de demekki iyi arkadaşlar daha 3 aylık ilşkide insan emin olmadan brkmaz arkdaşlrnı

• holland hakli.

0|0
    0|0
  • kurduğu hayallere saygı göster. olmayacak şeylere bile evet hayatım de geç

0|0
    0|0
  • akışına bırak

0|0
    0|0
  • ya zamanla duygular değişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlilik vaadi ile kandır.

1|0
    1|0
  • biraz daha büyüyün şimdilik böyle devam, üniveriteye geçin hala birbirinizi istiyor iseniz evlenirsiniz :)

1|0
    0|0
  • evlilik vaadiyle kandır

0|0
    0|0
  • Ilk aylar böyle geçer daha sonra sıkılırsn yeni şeyler istersin elde ettiğinde ise seni ona bağlayan birşey kalmaz ayrılırsın bi kaç hafta üzülürsn geri dönmek istersin snra o başkasıyla çıkar veya yanında başkasını görürsün tekrar yıkılır başkasıyla çıkarsın sevmesen bile. Sonra bi bakmışsın unutmuş gitmişsn. Evleneceğin kişi başkasıyla evlidir falan..

0|0
    0|0
  • lise 4 aynı üniversite gitmessen büyük ihtimal o iş biter.üniversite ortamında kızların %90ı değişir

1|0
    0|0
Yükleniyor...