ACİL KİTAP YARDIMI YAPAR MISINIZ?

ACİL KİTAP YARDIMI YAPAR MISINIZ?

Arkadaşlar acilen yardımınıza ihtiyacım var. Geçenlerde D&R sayfasında gezinirken bir kitap görmüştüm. Konusu dikkatimi çok çekmişti. Bugün almak istedim ama fark ettim ki kitabı sepetime eklemeyi unutmuşum ve ismini de hatırlamıyorum. Konusundan biraz bahsedecek olursam bir kızın bir günü iki farklı şekilde yaşayabildiği bir çeşit paralel evreni konu alan bir kitaptı. Karakterin 2 farklı yaşamı var biri kusursuz diğeri ise tamamen sorunlu ve ikisinden birini seçmek zorunda kalacak. Konusu özet olarak böyle olan bir kitap biliyorsanız ismini söyler misiniz lütfen. O kitabı bulmayı gerçekten çok istiyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kabını az çok anlatabilir misin

0|0
    0|0
    • kapağı hakkında hiçbir fikrim yok tek bildiğim bilim kurgu veya fantastik kurgu kategorilerinden birinde olduğuydu :/

• konu bilindik konu kapağını tarif edebilsen yardımcı olurudm

• anladım yine de teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Kötü Kızlar Ölmez tavsiyemdir. Ben de oradan almıştım. Mükemmel bir kitap :)

0|0
    0|0
    • açıklamayı tam okumadın galiba ama o kitap benim de ilgimi çekiyor bir süredir ona da göz atacağımdan emin olabilirsin ama asıl soru için bir cevabın da varsa öğrenmeyi isterim gerçekten? :) :/

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk yardım ve trafik, öyle iğrenç bir toplumdayız ki hayvan gibi yürüyorsunuz ve çok cahilsiniz, bunu okumadan romana başlarsanız sütümü helal etmem!!!

0|0
    0|0
  • En iyisi Sherlock Holmes okumalısın bence

0|0
    0|0
    • Sherlock Holmes' ü zaten çok seviyorum ^-^

• 130'u aşkın eserini okudum 1 senede :D Ayrıca bunların arasında Agatha Cristie ve Arsen lupen'de vardı :D

• o değilde yazdığını okuyan yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...