Elektro gitar renk tavsiyesi?

Elektro gitar almayı düşünüyor baya bir araştırdım squier affinity strat hss de karar kıldım karar veremediğim şey ise rengi :) beyaz mavi ve siyah seçenekleri var, gerçekten kararsız kaldım fikrinizi istiyorum.
Mesela 2. olarak satmaya kalktıgımda en kolay hangi renk gider , bir kızı etkilemek için hangi renk daha uygun , bir kitleye hitap ederken daha sempatik gelen renk hangisi metal çalmayacağım sonuçta teşekkürler şimdiden :)

• Beyaz
    0% (0)25% (1)17% (1)Oy Ver
  • Sİyah
    50% (1)25% (1)33% (2)Oy Ver
  • Mavi
    50% (1)50% (2)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mavi her ne kadar güzel olsa da, gitarda güzel durduğunu düşünmüyorum. Sanırım sunburst'ü direk kafadan çıkarmışsın. Bu serilerde hoş duruyor bence. Tavsiyem ise beyaz. Ama şu rengini bulabilirsen bence bu renk çok hoş.

assets.fender.com/.../...c3d7b0737b2ccde488ca3.png

Hayırlı olsun şimdiden, sağına soluna sticker yapıştırma rica ediyorum ergenler gibi :D

0|0
    0|0
    • Şu rengi yazmayı unuttum bak, bu da çok hoş bence.

www.mydukkan.com/.../...cticWhiteRosewood16754.jpg

Ayrıca İstanbuldaysan ve ikinci el almayı düşünürsen, gitarımı satıyorum, şu :

www.mydukkan.com/.../....IbanezRG350DXZWH13729.jpg

İbanez RG350DXZ-WH

• Sunburst var yahu Affinity serilerinde :D Aslında ben de bu aldığım gitarı almadan önce Affinity SSS almayı düşünüyordum. Bence alacağın yere sor bir, getirtme şanşları var mı diye, tabi istiyorsan.

• ah hocam geç söyledin , sabah gittiğimde gitar gelmişti , de ciddi sunburst göremedim ben squier ın kendi sitesinde , pick guard ı siyah affinity lerin siyah olsun istemedim o yüzden rengi , ama sunburst oldugunu bilsem onu alırdım , neyse artık çizim falan yaparım üstüne beyaz oldugundan daha kolay olur :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 2. el alacak olan rengine bakmaz fiyat ilk tercihidir, kaldı ki boyamak zor bir şey değil. bir kızı etkilemek kitleye sempatik görünmek falan filan da boş hevesler. renkle olmaz o, nasıl çaldığın ve tavrınla ilgilidir. boş ver motor al gezersin, squier dandik zaten, kaldı ki stratın orjisini de sevmem, ekmek gibi klavye mi olur. motor al :/

0|0
    0|0
    • valla birader 2. el değil aldıgım zaten uygun fiyatlı ve indirimde şuanda , sesleri dinleyerek karar verdim , rengin de önemli oldugunu düşünüyorum saydıgım seyleri bir kenara bıraksak sesi için aldıgım gitarın görüntü olarakta göze hitab etmesi güzel bir artıdır bence

• Zamanında 125tl ye satılan, s*kindirik gitar serisi şimdi 1000 liradan satılıyor ben ona şaştım. Renk olarak benim tercihim beyaz kardeşim. Gitar forumlarında gez ama bu fiyat aralığında en iyi gitarı bulman için bence. Farklı ve güzel modeller çıkabilir. Emin olamamak kaydıyla söylüyorum tabii.

0|0
    0|0
    • uzunca bir araştırıp seslerini dinledim çoğu gitarın genelde epiphone special II öneriyorlar ama metal çalmayacağım için sadece metale yatkın gitarı almak istemiyorum söylediğim gitarın clean sesleri muhtesem geldi kulağıma tavsiyen içinde teşekkürler.

• Rica ederim, sadece clean çalacaksan pratiklik olarak elektro akustik almanı tavsiye ederdim ama arada bir dist. falan iyi gelir :)

Gitarın sesine ben de biraz baktım. Eskisi kadar kötü değil, eski derken ben 12 seneden falan bahsediyorum biraz değişikliğe gitmişler sanırım zamanında insanlar o gitardan kaçarak uzaklaşıyordu, o sebeple ön yargılı yaklaşmış olabilirim. Şimdiden güle güle kullan kardeşim.

• zaten bir elektro akustik kullanıcısıyım :) elektroya geçmek istedim rock için çalması zor oluyor akustikte, saolasın bu arada bu olmazsa bullet strat alacaktım zaten çok daha güzel geldi bunun tonları sağlıcakla :)

Yükleniyor...