Bu kezbanlık modası...İlişkiler kişilik bozuklukları

Genel tabırıyle kullanmak gerekirse evet kezban diyoruz bu kızlar ksde fazlasıyla cok bunların yaşı 13 14 mü buaya gelirken büyütüyorlar yoksa akıl yaşlarımı küçük yoksa kezbanlık damarlarında mı dolaşıyor çözemedim ama okadar sacma sorular geliyor kı öpüşsem bana farklı gözle bakar mı ne yapsam evlenilecek kız olurum yok bekaretimi vermem ama sevişmeye gelince okey bu nedir yahu bazı kesımın baskılarıyla içlerindeki duyguların arasında sıkışmış zavallıcıklar bı yanda ise bızım kızlarda iş yok deyen türk erkekleri aynı zamanda bişeyler yasadıgı kıza o* yakıstırması yapan yıne türk erkekleri kültürel çok çatışma çok fazla kım ne yapacak sasırıyor ve işte o anda kim karakterli kim toplum dogrultusunda yasıyor veya arada sıkışıor ortaya cıkıyor bunu neden yazdım bilmiyorum fikir alısverişi yapabilriz

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapsınlar işte bastırılmış duygularını burada sorular sorarak açığa çıkarmak istiyorlar, gerçek hayatta öğrenmek istedikleri şeyleri öğrenemeyen utanılacak,sıkılanacak konuları burda konuşarak rahatlamak istiyorlar akıllarınca :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 yıldızlık tespit. ayağa kalkıp alkışlardım ama üşendim :)

3|0
    0|0
  • bir binanın temeli saglam degilse o bina ergeç çöker

eger insanların da kişiligi karakteri saglam degilse o ilişkide saglıklı olmaz

son zamanlarda ilişkilerde bir yozlaşma varsa aslında bu ilişkilerden daha çok kendi içimizdeki karakterden , içimizdeki yozlaşmalardan oluyor

yoksa efendi gibi ilişki yaşayan yok mu onlarda var

1|0
    0|0
  • feministlik boş işler.toplum kuralları önemlidir.uymazsan yine sen bilirsin ama bi mahalle hayatı süren insan bunu önemsemelidir..

ayrıca bu kadar istisnasız bi şekilde : seviştiği kızlara o.. diyen Türk erkekleri diye bi tabir olamaz.bu kadar rahat zamanlarda en azında nişanlı olunca çok şey yaşarar ve evlenirler.

burda kültürel çatışmayla ilgili bişey yok

ve yadırganacağı için bazı şeyleri yapmaktan çekinen geri duranları karaktersiz diye nitelendirmek hiç doğru değil hoş değil.

bunları kendim için söylemiyorum ben yalnız yaşarım full özgürüm ne mahalle durumu hacı baba ev sahibi gibi bi mevzuum da yok

1|0
    0|0
    • ben yanlış karşılanacakları için bazı seylerden uzak durmasınlar veya dururlarsa karaktersiz demıyorum eger duracaksa tam dursun herseyı yasayıp sadece zarı kalan kızlar ne kadar karakterli sence ? ben bundan bahsedıyorum

• bende onu diyorum

anal yapmış mesela ama zar yerinde

bakir denmez ona.ama adam bunu nbilmez içi rahat eder.dürüstlük uğruna adama gidip bunu söyleyip kurulmuş yuvayı mı bozmak lazım.varsın yalan olsun.olmasa iyi ama madem mecburi bi durum varsın olsun.

esasında bakir dokunulmamış demektir.bi açıdan el ele tutuşsan da bekaretin gider çünkü dokunulmuş olursun.ama biz cinsel açıdan düşünürüz bekareti hep.neyse.mutluluk olacaksa,varsın yalan olsun :)

• işte yalan üzerine kurulu mutlulugun ... der dürüstlük kazansın derim :D tesekkürler ilgilendigin için

• Kültür cinsellik yaşama diyor.

Erkek benimle cinsellik yaşa diyor.

Erkek başkasıyla cinsellik yaşadıysan seni almam diyor.

Kadın doğası gereği cinsellik yaşamak istiyor.

Ve sonuç boomm ne yapacağını bilmeyen bir kadın pisikolojısı.

1|0
    0|0
  • 20 sene önce ne diyolardı acaba ne tabirler bu konuda? 20 sene sonra ne olacak?

ama kadınların fazla değişmediği/ daha kötüye değişeceği kesin..

1|0
    0|0
  • tamamen paranoya durumu

1|0
    0|0
  • hasta olmasam cok uzun bı yazıcaktım ama onlarda insan işte kalp kırmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • gerçekten bazı kızlar çoook saçma sorular soruyolar haklısın..

1|0
    1|0
  • Bırak kezban hatceyi fatmayı aslına dön..

1|0
    0|0
  • tatilya kapanmasaydı keşke cezasını biz çekiyoruz şefim

0|0
    0|0
  • cevabını bildiğin soruları neden soruyorsun canınmı sıkılıyor

1|0
    1|0
    • cevap verin demedim fikir alışverişi görüş dedim algılamada sorun var mı ?

• fikir alışverişi istemen bile çok saçma bu sorunun cevabını bilmeyenmi var ülkenin durumu belli işte benim canım sıkılıyor cevab veriyorum senin nye zoruna gidiyor evet can sıkıntısından uydurdum bir saçmalık tyazdım desene kezbanmısın

• can sıkıntısından yazmadım cunku gezerken cok gözüme carptı ve yazmak isteedim nabzı yoklayayım dedım oyuzdende can sıkıntısı demıyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• saçma olsa da , bilmediklerini öğrenmeye çalışıyorlar ne yapsınlar. cinsel eğitim verilmiyor ki.erkeklerin kafası hep aynı ben kızlarla yatayım ama karım bakire olsun.. inş olmaz..

1|0
    0|0
  • burası türkiye kezbanlarda öz türk kızıdır,beğenmeyen avrupaya gitsin.

2|2
    2|1
  • arkadaşım madem cevapları veya yorumları kaldıramıcaksın ne konu açıyosun. hadi açtın fikir alışverişi yapalım diyosun neden sunulan fikirlere doğru düzgün cevap vermiyosun okudum ne kadar mantıklı falan diyodum o cevaplayan kişilere verdiğin cevapları görünce gerçekten vazgeçtim...

3|1
    0|2
    • Artıladım.

• peki sn haklısın iyi geceler.

• fikirleri yuzunden yargılamıyorum teers düşen olursa evet kendı fikrimi anlatıyorum ama gereksiz yere sırf işsizlik olunca EVET PARAZİT oluyorlar bence yargılamak konusunda kendını gözden geçirmende fayda var .

• link sapıttık boşver sal kendını

0|0
    0|0
  • kızım olursa adını Kezban koyacağım her dakika kulakları çınlasın bu nedir ya:D

2|2
    0|0
    • ben soru sorma amacı gutmedım sadece dolanırken fala rastladım düşüncelerimi yansıtmak istedim fikir alışverişi dedim gereksiz parazit yapma

• oğlum olursa da parazit koyarım güzel fikir alışverişi oldu:)iyi geceler

• bende kezbanı eleştiriyorsun sandım 13 14 yaş diyince

1|0
    0|1
Yükleniyor...