Günümüzde mektup arkadaşlığı var mı??

ya belki tuhaf gelebilir ama bakıyorum büyüklerimizin hep mektup arkadası varmış. çok hoşuma gidiyo hiç mektup göndermedim kimseye ve göndermek istiyorum varmı böyle bişey saçmalıyo muyum şu an :))

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanoğlu herdaim elinde ki fırsatlar çerçevesinde hareket eder, o günün şartlarında mektup vardı şimdi ise e-mail, sende bu yolu deneyebilirsin. Eminim gün gelecek ve gönderdiğin e-mailleri nostaljik anı olarak çocuklarına anlatacaksın. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• benim zamanımda bile vardı. Telefonların çok yaygın olmadığı, internetin hiç olmadığı zamanlar ama artık kalmadı. Sanırım sadece askerler için sevgilileri ve aileleri kullanır oldu mektup işini..

0|0
    0|0
  • kim ugrasacak onla ya ac faceden yaz :D

0|0
    0|0
    • onun yeri ayrı işte :D

• hahhah :D olsun cok tatlı bişey bence

• tatlı bulacak başka bişey bulamadın mı :D

• iyi bir fikir, ben de olsun isterdim.

dolma kalemle birşeyler yazmak, cevap beklemek heyecanlı olurdu

0|0
    0|0
  • Benim vardı.Hatta burdan bi arkadaşta bulmuştum.Ama tabi iş faceye uzayınca yattı.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle mektuplaştım 1 ay felan

hatta mektupları felan duruyor atmadım evleneceğim gün hepsini yakacam

0|0
    0|0
  • mektup mu kaldı kuzum

0|0
    0|0
    • bunu soruyorum işte kaldımı diye kalsın ya ben hiç mektup yazmadım yazmak istiyorum :D

• Bir tane asker bul. O na yaz.

• Ben bır bayan Olarak isterim neden olmasın heycan vercı.

• yok askerken belki ama oda yoktur bence :) stop :)

0|0
    0|0
  • bana yazabilirsin

0|0
    0|0
  • vardı vardı. gençliğimde almanyadan biriyle mektuplaşırdım.

0|0
    0|0
  • evet çok güel bişey ama artık sanallaştı herşey ,9

0|0
    0|0
  • yilbasinda kart gönderiyorum sadece..

0|0
    0|0
  • Benimle arkadaş olabilirsin benimde hoşuma gidiyor öyle arkadaslıklar şu an izmitte var bir arkadasım bizde onunla mektuplasıyoruz

0|0
    0|0
    • aa tamam nasıl ulaşablirim sana ?

• teknoloji ilerlediği için omasum duygulu iletişim yok oldu...ben şahsen sevgilim olduğunda mektuplaşmak isterim..cep telefonu bu işi bozdu hep

0|0
    0|0
    • ya cep telefonunun da yeri ayrı cok kolaylastırdı herseyi ama mektup çok güzel bişey keske kalsaydı

• aslında bu bizim elimizde..ben mesela birisiyle tanıştığımda soracağım sorualrdan biride budur :)mektup yazarmısın hiç ve aldığım cevap bu çok gereksiz vakit harcayamam sms atarım..bende o an masadan kalkarım kusura bakma vaktimi size ayıramam :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Yo hiç sacmalamiyorsin :) benim var bi mektup arkadasim. Telefondada konusuyoruz ama mektup bambaska :)

1|0
    0|0
  • ben yurt disina ciktiktan sonra arkadasimla hep mektuplasirdik. Mektuplasmak kadar güzel bisey yok. Sonra acar acar okurdum aradan zaman gecse bile. Her zaman saklayabilecegin cok guzel bir hatira. Teknoloji bu kadar gelisince yaklasik her gün görüsebiliyoruz.Ama mektubun yeri her zaman ayridir :)

0|0
    0|0
  • benim vardı bi ara anadolu lisesinde bir projeydi bu . herkes başka anadolu lisesinde okuyan biriyle ingilizce olarak mektuplaşıyordu. 2. mektuptan sonra biz türkçe yazışmaya başlamıştık :D sonra sıkıldım kaldı öyle

0|0
    0|0
  • Benım vardı bundan 3 yıl once hatta kendısını hıç tanımıyordum yuzyuze goruştuk. Çok Guzel ve heycan verıcı bırşey fakat herşey sanallaştı artık pek ptt bıle gerek kalmayacak yakında.

0|0
    0|0
  • aaa çok güzel bende istemişimdir hep

0|0
    0|0
Yükleniyor...