Ekşi sözlüğe üye oldum nasıl kullanılır?

Ekşi sözlüğe üye oldum nasıl kullanılır? Hiç bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde her bir girdinin bir sözlük içeriğiymiş gibi bir formatı olması lazım.

Atıyorum Kızlar Soruyor için 'Kızlardan çok erkeklerin soru sorduğu site' gibi bir tanım içermek zorundadır entryler.

Her bir girdi tanım, tanım devamı, alıntı veya bakınız içermek zorunda. Yoksa formata uymadığından silinir.

Ama genelde son iki üç yılda sözlük büyüdükçe yönetim boşladı bu işleri, rastgele takılan ciddi bir güruh var. Bilemedim tadı tuzu kaçtı sözlüğün.

3|0
    0|0
    • Ayrıca, filmler ve diziler vesaire hikayeler hakkında spoiler vermek sözlük kurallarına aykırıdır. spoiler uyarısı yapmadan bir hikayedeki olay tak diye anlatılmaz.

Soru-cevap başlıkları açılmaz. Yani, burdaki gibi soru soramazsın Ekşi Sözlük'de.

Kızlar Soruyor nasıl bir site? diye başlık açarsan sözlüğün linç ekibi tarafından genelde sertçe lince uğrarsın, üstelik başlığın silinir, ve çok büyük ihtimalle de uçurulursun sözlükten yeni yazarların gözünün yaşına bakmazlar.

Ama atıyorum 'Kızlar soruyorun kezban yuvası bir site olması' diye başlık açsan formata uygun olur.

Ayrıca tüm başlıklar 50 karakter sınırına tabiidir, hiçbir başlık elli karakterden daha uzun olamaz.

Klasik kişilere hakaret, küfür falan yasaktır.

Entrylerin basit imla kurallarına uygun olması istenir yazarlardan, yazın ve anlatımın çok bozuksa pek dayanamazsın sözlüğe.

Erkekler Ne Diyor 6

• boş işler. herkes fırlama, herkes zeki ve bilgi sahibi.

0|0
    0|1
  • Önce entylerin çaylaklık payesinde değerlendilir bir zaman sonra yazarlığa terfi edilirsin, herhalde böyleydi.

0|0
    0|0
    • Artık format falan hikaye sözlükte. Daha entry nasıl yazılır, sözlük nasıl bir ortamdır bilmeyen, sözlüğü forum gibi kullanan bir sürü yazar doluştu.

• o seni kullanır zamanla merak etme

0|0
    0|0
  • gündemi takip et

0|0
    0|0
  • üye olmakla sözlük kullanılmaz, seni sıraya alırlar yazar olursan tanım yaparsın.

0|0
    0|0
  • troll çok var o sitede boş ve gereksiz sil gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...