Türk sinemalarını ingilizce altyazılı olarak nerede bulabiliriz? (detayı okuyun lütfen)?

yabancı arkadaşlarıma falan önermek için? almanca buldum yeri geldi rusça buldum ama ing altyazı bulamadım ya.

bide eliniz değmişken bana önermek için film önerin :)

aklıma önerebileceğim bir tek dedemin insnaları geldi.

Güncellemeler:
kimse takmıyo beni :D kimleri zorlasam :) @neslitükenmişerkek @ozangibi @doctor_ff @ate_ist @tony_stark @burcuuu02 @ozangibi @ronatello @sonra_dangurme @animecigenç @jackquins

bilmiyosanız bilebilecek kişileri etiketleyin bakim :) elden ele yayalım soruyu cevap lazım bana :D

sizdende iyi cevaplar gelebileceğini düşünüyorum @doctorgraham :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• valla canısı bende bilsem yardım edebilirdim ama zor soruyon be :p

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Teessüf ederim. Sinema sorularına o kadar yazıyorum. Film incelemelerine dair BENCE'lerim var. 7. Sanatı gerçekten seviyorum. Daha ne diyeyim ki.

Bahsettiğiniz konuyu hiç düşünmemiştim ama ufak bir araştırmadan sonra bulduklarımı paylaşıyorum ;

http://www.solarmovie.ac/watch-language/turkish

Arama yaparken google'a bunun benzeri şeyler yazarsanız mutlaka bulursunuz ;

turkish movies with english subtitles

0|0
    0|0
    • ben sizi cevaplardan takip ediyorum sorularınıza bencelerinize pek bakmadım :D solar movie buldum bitek ama ücretli o :)

• Paylaştığım bağlantıda (solarmovie. ac) ücretli değil. Ben baktım. Çalışıyor. Recep İvedik'ten baktım.

• öyle bir dünya yok :D alt yazı olmadan ingilizcesini kestireceksin 8)

bizim eleman '' heeyyy! '' dediğinde altında alt yazı olarak '' hey '' yazacağını anlamalısın 8)

veya bizimki '' adam ol oğluumm '' dediğinde '' be man children '' yazağını 8) 8)

offf ingilizcemle dövdüm resmen seni 8) 8)

0|0
    0|0
    • bir dakika yaa... trip atmayı unuttum...

sen beni hep en son etiketle zaten :ss :ss :ss

8) şimdi oldu 8)

• çok zor varsa da paralı sitedir.

0|0
    0|0
  • daha az önce nete geldim
    bilmiyorum ama hala lazımsa araştırırım

0|0
    0|0
  • Changeling izle. Orijinal tabiki. Altyazılı:)

0|0
    1|0
  • kıza bak yerlileri tüketmiş yabancıları düşünüyor :D bs playerdan indirsinler ingilizce altyazı genelde bs 4-5 siteden update ediyor anca o şekil bulunur

0|0
    0|0
  • Divxplanet'te çoğu filmin İngilizce alt yazısı mevcut.

0|0
    0|0
  • zamunda. net torrent olarak indir.

0|0
    0|0
    • Arkadaş altyazı sormuş. Zamundayı aktif olarak kullanıyorum ama sen tavsiyeni neye göre yazdın merak ettim.

• Google e yazcaklar hababam class :) English dubbing or german dubbing :)

0|0
    0|0
    • no bro. all i want is my grandfather's people with english subtitles :) i did googled already :)

• I looked , no longer , my grandfather's people :)

• turkce altyzi. org 》》 burdan indirebilirsin
    Film dersen MUCİZE der susarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...