Kitap önerisi istiyorum?

Çok sevdiğiniz ve kesinlikle okuman gerek dediğiniz kitap önerilerinize ihtiyacım var. Klasik kitaplar tercihim ama sizin önerilerinizi de merak ediyorum. Görüş paylaşan arkadaşlar için teşekkürler :)

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Selam :) Kahraman Tazeoğlu - Kıyısızlar. Canan Tan - Hasret / Eroinle Dans / Piraye yi öneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sana okuduklarım arasından en sevdiklerimi önereyim :
    Martin Eden - Jack London
    Semerkant - Amin Maalouf
    Tanios Kayası - Amin Maalouf
    Doğunun Limanları - Amin Maalouf
    Alamut - Vladimir Bartol
    Bilinmeyen Adanın Öyküsü - Jose Saramago
    Meyhane - Emile Zola
    Satranç - Stefan Zweig

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim önerileriniz için :)

• Sana takip isteği gönderdim :-)

• Teşekkürler. 😊

• Ah kardeşim o kadar isterdim ki önereceğim kitapları okumanı... Hatta ben hediye bile gönderirim sana okurum dersen...

1 ) Kur-ansız Müslümanlık
    2 ) İnsanlığın Vebası : Şirk

2|0
    0|1
    • Bana kitap olsun okurum neden okumayayım. Başlıklar çok sıkı. Yazanı sorabilir miyim?

• Allah Razı olsun sizden günümüzde popüler kitaplarla daha çok ilgilenilirken iyi bir dini kitap önermişsiniz bayraktar bayraklı , Mehmet okuyan gibi hocaların Kitapları güvenle okunabilir hepsi kuranı Kerim ı esas alırlar. Bunlar dışında - dini konularda kendini kandırmanın 40 yolu - Emre dorman - bu kitapta müthiştir güncel Konuları kuranıkerim ayetleri esas alarak anlatır

• Sağol kardeşim de millet genellikle ALLAH razı olsun demiyor bana Kur-an deyince bana kafir diyorlar :D

• Her istediğinize istediğinizi yaptırın diye bir kitap okumuştum yazarını hatırlamıyorum okumanızı şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Milan kundera , Var olmanın dayanılmaz hafifliği. Okuduğum en güzel kitaplardandir beni çok etkilemişti , tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Ayşe Kulin - nefes nefese
    Wilbur Smith - mısır serisi ve bencil kitabı
    Amin maalouf - Semerkand
    Orhan Kemal - avare yıllar
    Celal Şengör - bilgiyle sohbet (bilim yazıları)

0|0
    0|0
  • Nietzsche Ağladığında

0|0
    1|1
  • erken kaybedenler= emrah serbes

0|0
    0|0
  • Roman istiyorsan Ivan Gonçarov'un "Oblomov'"unu öneririm. Ben çok severim.
    İlk insandan günümüze insanlık tarihi için ise Yuval Noah Harari'nin "Hayvanlardan tanrolara" kitabını öneririm. Çok güzel ve güncel bir kitap.

0|0
    0|0
    • Oblomov kitabıyla çok karşılaştım dikkatimi çekmemişti doğrusu şimdi değerlendiricem. Teşekkürler

• pekala o zaman Elıe Wıesel - gece kitabına ne dersin beğenebileceğini düşünüyorum ayrıldığımız noktaya bakınca :)

• Idefix'te buldum. Sipariş ediyorum. Teşekkürler :))

• şimdi değilde bundan bir kaç yıl sonra kültürel edebi alt yapını oturtup, yani baya bir okuduktan sonra sun tzu - savaş sanatını oku ;)

0|0
    0|0
    • Zayıf okuyucu değilim ama dediğinizi dikkate alacağım. Edebi alt yapının temelini nasıl oluşturabilirim? Olmazsa olmaz dediğiniz bir şey var mı?

• Beni okudun mu? :D

0|0
    0|0
  • kükr mantolu madonna ya da serenad veya aylak adam

0|0
    0|0
  • kocama tuzak. kurdum 150. sayfaya kadar harika

0|0
    0|0
  • elif safak - iskender
    canan tan - piraye

ikisi yeter hayatina yeni bir hayat acacak 😂

0|0
    0|0
    • İskender'i okumadım ama Piraye... ben bir hafta etkisinden çıkamamıştım. Canan Tan'ı anlamıyorum hep mutsuz bitiyor romanları. Pirayeyle iskenderi yan yana yazdıysanız mutlaka onu da okuyacağım teşekkürler :)

• @lacıvertcocuk384 Hatırlayamadım :( aklımda sadece çekmece ve mektuplar kalmış. Tekrar okuyacağım :) diğer Kitaplarını okudunuz mu Milan kunderanın

• @Elifgündoğan , Sanirim hepsini okudum var olmanin dayanılmaz hafifliği , kimlik , ask başka yerde , gülüşün ve unutmuşun kitabı. :), Hangi kitabinda olduğunu hatilayamadim ama hastanede geçen bir olayı anlattığı bölümde intihar ettiği sanılan kadin doktola erkek doktorun bir birlerini yanlış anladıklari için aşık olmaları beni çok dusundurmustu :)

• " Terry Brooks Shannara’nın Kılıcı " fantastik konulu bir kitap

0|0
    0|0
    • Fantastik okuduğum kitapların arasında azınlıktır ilk defa duyduğum için merak ettiklerimin arasında şu anda. Teşekkürler

• Önerdiğim kitabın 3 serisi var, ilgini çekerse devamını okuyabilirsin. Rica ederim

• Senin ne sevdiğin önemli.. tarzın ne sen onu söyle ben sana bir öneri yapabileyim.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna , satranç , dönüşüm...

0|0
    0|0
    • Sebahattin ali'nin dilini merak ediyorum çok karşıma çıkıyordu şimdi listeme ekledim teşekkürler :)

• dili iyidir biraz dostoyevskiden birazda goetheden etkilenmiş olsada kendi tarzını yaratmıştır

• İkisinden doğan yazarı daha da merak ettim doğrusu :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Dönüşüm - franz Kafka
    Kadınların en güzel tarihi - ntv yayınları
    Gösteri toplumu -guy debord
    Engin geçtan - insan olmak
    Zülfü Livaneli - serenad- blr kedi bir adam bir ölüm - kardeşimin hikayesi ( başlangıç için hafif kitaplardır kolay okunur ama çok şey öğrenilir )
    George Orwell -1984
    Sunay Akın - Geyikli park
    Milan kundera - var olmanın dayanılmaz hafifliği
    Türk ve dünya klasiklerinin çok Örneği var burada yazmak mümkün değil ama kitap arama motorlarında hepsi çıkıyor kategoriler altında onların dışında kalanları yazdım yukarıda önemli kitaplardır iyi okumalar :)

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu Madonna ve Dostoyevskinin tüm kitapları diyebilirim ama özellikle suç ve ceza:)

1|0
    0|0
    • Dostoyevski ye bayılıyorum ve tüm kitaplarını okudum ve hepsini seviyorum özellikle suç ve ceza (Raskolnikov!) :) :) teşekkürler

• Klasik diyince en favorim benmde ayrıca :) vadideki zambak balzac o da güzeldir:)

• Alice in wonderland bir saate biter.

0|0
    0|0
  • Boleyn Kızı serisi şiddetle tavsiye ederim.
    Aşk Başka Evde - Sinan Akyüz
    Incir Kuşları - Sinan Akyüz
    çok severek okuduğum ve bende ayrı yeri olan kitaplardir

0|0
    0|0
  • hayatı yeniden keşfedin psikolojik bir kitap

0|0
    0|0
  • Kitap Hırsızı. Okumadıysan okumalısın.☺🙈

0|0
    0|0
  • Dövüş kulübü, muhteşem gatsby, otomatik portakal, dorian' gray'in portresi favorilerim.

0|0
    0|0
    • Muhteşem gatsby nin filmini izlemiştim kitap olduğunu bilmiyordum. Harika bir filmdi kim bilir kitabı nasıldır? teşekkür ederim

• Kitabı çok daha güzeldi bana göre. Beklentim yüksek olduğu için filmi vasat bulmuştum, çok önemli detaylar atlanmıştı.

• Gerçekten mi? İlk önce bunu okuyacağım :)

• Jack London'un kitapları bir harika.

0|1
    0|0
  • Bukre bak kesinlikle oku

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımın elinde çok dolaşıyordu biraz okudum 60 sayfa felan ama derdi olmayan insanı bile derde sokabilecek kıvamda :D bende pek yeri olmadı bitirmeye uğraştım yapamadım yine de teşekkürler :)

• Ben okurken ağladım onu yaa 😂

• Hadi ya! Seninle aynı duyguları paylaşmak isterdim maalesef :) :D

• klasik sayılmaz pek belki ama jane eyre eğer okumaktan sıkılmazsan güzel bir aşk hikayesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...