Türk müyüm? Kürt müyüm?

merhaba arkadaslar bir sorum olucaktıı ; babamın memleketi düzce, anneminn memleketi yözgat..

ben kürt müyüm türk müyüm?

tabikide ırkcılık yapmıyorum yanlıs anlamayın sadece merak ettıgım bı soru cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Benim dedem cerkez, babaannem laz hatta bir akrabamizin okuduğu bölümle alakalı yaptığı araştırmasına gore rusluk olabilirmiş kökende ama ben türküm diyorum ve türküm diyebildiğim için gurur duyuyorum.

3|2
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne fark eder insanız biz insan

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• insansın.

2|2
    0|1
  • Düzce ve Yozgat genelı kürt ıller değıl kı neden bunu dert ettın anlamasamda Türk olmak ortak payda Türküm dıyorsan Türksun bu kadar

0|0
    0|0
  • Kökenlerine bakman lazım

0|0
    0|0
  • Kürtürk Ayırımı olmaz..

0|0
    0|0
  • Yozgat ve Düzce diyorsan sen Türksün tabi ki.

0|0
    0|0
  • Onu bize değil babana ya da dedelerine soracaksın

0|0
    0|0
  • valla ben türk kimliği taşıyan çok ermeni gördüm o yüzden ne hissediyorsan o.

0|0
    0|0
  • İyide senin annende babanda türk zaten

0|0
    0|0
  • kendin bilmiyon mu. bu memleket işi degl ki her yerde kürtler var

0|0
    0|0
  • türksün sanırım babana sorsana

0|0
    0|0
  • Sen kendini ne hissediyorsan odur.

0|0
    0|0
  • Sen kendını ne hıssedıyosun?

0|0
    0|0
  • aklıma sunni+şii= sushi yazısı geldi defrbg

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsun yoksa Düzce ve Yozgat'ın haritadaki yerlerini mi bilmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Türksün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yozgat Doğu Anadolu Bölgesinde değil kardeşim İç Anadolu bölgesinde. Nasıl kürt olacaksın.

0|1
    0|0
  • Sen ne istiyorsan o olsun :)

0|0
    0|0
  • kardaş iki memleketin kürt ler ile ne alakası var çözemedim :)

0|0
    0|0
  • Ne bilelim Türkmüsün Kürtmüsün. Baban Düzceli belki dedenler vs. Hakkariden gelmişler zamanında Annen Yozgatlı belki Musuldan gelme kökeni.

0|0
    0|0
  • memlekete bölersen böyle bir konuyu ülkeyi bölmüşsün demektir. Hiç kimse saf kürt de değildir, Türkte değldir. kökenin nerden geliyormuş araştır koçum, ama kendini ne hissettiğin önemlidir. Her ne kökenli olursan ol, hepimiz Trük Milletiyiz unutma

0|0
    0|0
  • Adam TÜRKmüyüm diye sormuş herkes ırkçılık yok bilmem ne felan demis Türküm diyince ırkçı kürdüm deyince özgürlükcü barışçı oluyosun

1|0
    0|0
  • Asıl soru hür müyüm? Yoksa Köle mi? olması gerek...

0|0
    0|0
  • türkiye cumhurriyeti vatandaşısın türek kürt diye bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • Ailene sor bunu.

0|0
    0|0
  • Babanın nereli olduğuna değil soyunun nerden geldiğine bakmak lazım mesela ben dedemin babasına sordum benim babam ortaasyadan gelmiş dedi bizle beraber Kürtlerde o Zaman'lar geldiler dedi

0|0
    0|0
  • Türk oğlu Türksün.

0|0
    0|0
  • Insan mısın. Bence ilk soru bu olmalı. Cevabın evetse bir daha bu basligi atmana gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • baban nereliyse sen oralısın hemşerim :) hem hiçfarketmez.

0|0
    0|0
  • düzcede kürt varmıki

0|0
    0|0
  • ne kürtsün ne de türk korelisin aga geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Ne alaka Kürtlük anlamadım:)

0|0
    0|0
  • memleketle alaklı die biliyorum bende malatyalıyım ama İstanbul'da dogdum kürtmüyüm türkmüyorum

0|0
    0|0
  • Kurtsun

0|0
    1|0
Yükleniyor...