Duygusal, ağlatan cinsten bir film önerebilir misiniz? Film önerisi olan var mı?

herkese selam. bana duygusal bir film önerebilir misiniz şöyle ağlatan cinsten:) acil ağlayıp deşarj olmam lazım yoksa depresyonun dibine vurucam

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• umut filmini izlemediysen mutlaka izlemelisin tavsiye ederim aşk filmi değil ama ağlama garantisi veriyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• umut var link buda ağlatır en azından beni ağlattı

0|0
    0|0
  • Ağlatır mı güldürür mü bilmiyorum ama "The Lizard" orijinal adı "Marmoulak" olan bir Fars filmini tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • kız senin gülmeye ihtiaycın var birde ağlamak istiyorsun

0|0
    0|0
  • son 2 gündür ne çok ağlamak istiyorsunuz siz. ya da ağlamak için bahane mi arıyorsunuz nedir?

0|0
    0|0
  • my name is khan ağlamak garanti ağlamazsan gel başka filmler var link

0|0
    0|0
    • bu olmaz bunuda izlemiştim. kendimi ali ağaoğlu gibi hissettim yaa

• yani...çok fazla film izlerim o yüzden herkesin bildiği filmeleri zaten kesin izlemişimdir

• bende öyle burda yazan tüm filmleri izledim ama sen istediğin film için bu siteye bak bi link

• Evim Sensin diyorum izlemediysen mutlaka izle alternatif olarak Ya Sonra / P.S I lOve You olabilir

0|0
    0|0
  • incir reçeli...

evim sensin...

babam ve oğlum...

ıssız adam...

50 ilk öpücük ...

0|1
    0|0
    • hepsini izledim

• hıhı birine anlatayım ters bişey söylesin bende ağzını yırtiim onun:)

• ozaman seni aileni tanımayan yaşadıklarını tamamen tarafsız yorumlayacak birine anlaırsın :))

ters bişey sölediğindede rahatça ağzını yırtarsın sıkıntıda cıkmaz zaten tanımıyoun :)

• Niye bunu yapıyorsun o narin bünyene

0|0
    0|0
  • notebook u izle

0|0
    0|0
  • depresyonun mu dibine vurcan sen beni bi eklede ben sana hayatımı anlatıyım ağlamaktan komalık ol :D

0|0
    0|0
  • black eşkiya ve 3.10 bu 3 filmin 3de de ağladım :(

0|0
    0|0
  • amelie iyidir güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şuradaki filmleri kesinlikle izlemenizi önerdiğim filmledir. link

0|0
    0|0
  • babam ve oğlumu ızle kesın ağlarsın 10.kezde ızlesem ağlıyorum :))

0|0
    0|0
  • Leon. Tek geçerim

0|0
    0|0
    • aaaa bunuda izlemiştim güzel film gerçekten ama ağlamamıştım ki ben bunda

• Çok iyi film klasiktir :) izlediysen tamam

• evim sensin

0|0
    0|0
    • o komedi be hıyar birebir çalmış bide senaryoyu

• birebir çalmamış a benim saf oğlum. adam diziyi uyarlamış. filme başlarken söylemişti zaten filmin uyarlama olduğunu adam

• ne dizisi be aynı öyle bir film vardı adı unutma beni mi neydi mert fırat oynuyo..birebir aynısı bilip bilmeden konuşma cins cins..saf oğluymuşum

Yükleniyor...