İnsan kendini geliştirmeli mi?

hobi olarak bir şeylerle uğraşmayı çok istiyorum çünkü aöfde okuyorum okul hayatım yok aynı zamanda da çalışıyorum ama işe git eve gel ders çalıştan daha farklı bir hayat istiyorum bir şeylerle uğraşmak istiyorum. 2 3 yıl önce tenis oynuyordum ona devam mı edeyim yoksa hep bağlama çalmak isterdim saz mı alayım ya da tuval boyamaya mı atılayım sizce hangisi daha hoş geliyor kulağa? üçünü birden yapabilir miyim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğa sporları için kulüplere katılabilirsin. Günü birlik güzel aktiviteler oluyor. Toplum yararına çalışan kuruluşlara katılabilirsin. Kitap okumak çok iyi hissettirecektir kendini. Tenis veya masa tenisi bence çok güzel bir aktivite. Enstrüman çalmak güzel gelse de tek başına yine sıkıcı olacaktır. Evde çal çal nereye kadar kendin kendine. Daha aktif bir hayat senin aradığın benim tahmin ettiğim kadarıyla. Ne yaparsan yap senin dışında başka insanlarla yapılabilecek aktiviteler olsun. Diğer türlü yine sıkılacaksın, yetmeyecek sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle insan kendini geliştirmeli. Zaten tabiatımız bunun üzerine kurulu. Kendini geliştirmeyen mal bir hayvana dönüşür eninde sonunda.

1|0
    0|0
  • Kibritten aksesuarlar, makreme isleri cok zevkli olur

1|0
    0|0
  • Kütük gibi yaşayıp ölmemeli tabi

0|0
    0|0
  • Doğa bilimleri ile ilgili birçok kitap var. Bunları okuyarak çok ilginç bilgiler edinebilirsin. Bence en güzel hobi bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...