Sivrisinek yersek vampir olabilir miyiz?

Durduk yere insanları ısırıp kan felan emmek doğru olmaz. Bir sivrisinek ısırığı sonucu vampir olan bir süperkahraman çıksa ortaya nasıl olurdu? Bir yandan dirense içinde bulunduğu duruma diğer yandan gücünü kötüleri durdurmak için kullansa ve onları emse nasıl olurdu?

Tutar mı dersiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Burnu da iğneye dönüşsün, mosquitowoman! Açılın kötüler titreyin.

1|0
    0|0
    • Birazda pinokyo katarım ona ben. Bizim süperkahramanımız olsun! :D

• Parayı kırcaz kız senide görürüm :D

• Disney'e telif haklarını satarız

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet, hatta bella bizim mahalleye taşınacakmış. Edward kiraları soruyordu falan. Draculayı söylemiyorum bile... :D

2|0
    0|0
  • Yok bir bakıma.. yiyen derler :)

1|0
    0|0
  • pamuk preses ve yedicüceler kova yapsa mesela gargamel torbacı olsa şirin baba kimyager olsa hepimiz uçsak gözlerimizi kapatsak boşluğa düşsek?

1|0
    0|0
    • bence pamuk prenses cücelerle grup yapsın. Gargamel bunun belalı manitası olsun. Şirin babada hepsini çeksin vursun. Bizde minik kuyruklarımızla şarkılar söyleyelim. Gözlerimizi açalım herşey gerçek olsun :D

• Aslında izlemiyorum :( Dizilerde bunlar mı oluyor?

• Ben game of thrones'da kaldım konuya hakim degilim

• Sıtma olma ihtimalin daha yüksek.

0|0
    0|0
  • sinek yiyen böcekler var :D

1|0
    0|0
  • çok klasik olur. iyi kötü olarak bakma bence. arkadaşlarını çevresindekileri yemeye başlasın kendine engel olamasın. sevdiği elemanda çelişki yaşasın. sonra vs vs. yazabilirsin bana, konuşuruz.

0|0
    0|0
  • Dişinin kovuğuna yetmez ya. Nerden bulacak o kadar sivrisineği. Bataklıktan çıkamaz o süper kahraman :D

0|0
    0|0
  • Yemekle olmaz sivrisinekle çiftleşmen lazım.

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi?

• Tabi canım. Vampirlerde bizim gibi ürüyorlar ama işte 2 vampir olmazsa bir insan bir sivrisinek şart. Yarasa da olur.

• Tamam şu an aramaya başlıyorum. Allah razı olsun kardeşim. Çok aydınlattın.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...