Kapat

Bu hayvan sevgisi muhabbeti de nereden çıktı?

herkes hayvansever olmuş. sanatçılar dünyasında yayılan bu sevgi nedense bana çok sahte geliyor. siz ne düşünüyorsunuz size de öyle mi geliyor.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle sahte.Bir akım oldu hayvanseverlik.Kürkleri giyemeye gelince giyiyorlar, yılandı timsahtı çantalar cüzdanlar kemerler alıyorlar ellerine bilmem kaç dolarlık köpeği çanta gibi gezdiriyorlar.Yok tüylerini şöyle kestirim kuyruğunda ponpon olsun vs. hayvanları kılıktan kılığa sokuyorlar sonra hayvansever.Hepsi kendini gösterme çabasında.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Hepsi Gösterişşş... Tuğçe K. nın evinde bir odası Telarium du..insan oğlunun doğasına aykırı soğuk kanlı hayvan sevmesi.

0|0
    0|0
  • Hayvan seven teyzeler vardır herkes bilir. Mahallede camının önünde hatta evinde 20 tane kedi besleyenlerine şahit oldum. Herhangi bir canlıya duyulan sevgi gösteriş olabiliyor çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • bende seviyorum hayvanlari bu ayin trend i hayvan sevgisi. beyaz sarapda bekletimis somon baligi favorimdir.

0|0
    0|0
  • sanatcilarin herseyi sahte siyaset iste, ama hayvanlari gercekten sevenler de var

0|0
    0|0
  • Hayvanları sevmeyen insanları da sevmez deyimini biraz abartmış onlar dostum

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine hepsi aynı...

0|0
    0|0
  • Hülya avşarla bülent bey kürk giyiyor ya çok hayvan severler

0|0
    0|0
  • valla bana da yapmacık geliyor ilgi çekmek için

0|0
    0|0
  • haklısın alıp sonra bıkınca sokağa bırakıyorlar sokaklar kanişle dolu

0|0
    0|0
  • hayvanları sevmeyen olsun

0|0
    0|0
  • Valla tamam hayvanlarda canlı onlarada bakmak lazım ama bazı insanlar hayvan gibi yaşıyor sokaktan çöpten yemek yiyor artıkları yiyor.Zenginin köpeğinin yediğini gariban yiyemıyor.Bu dünyada adalet varsa ben bişe bilmıom.Haksızlık hep ;)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• sahteler belli olur mesela kedi sevmem köpek severim hayvanseverim ama danayı yerim diyen tipler hayvansever değildir

0|0
    0|0
  • sanatçılar dünyasının tamamı bana sahte geliyor zaten ama hayvanlar sevilir, eskiden de hayvanlara bu kadar işkence edilmiyordu ama, her gördüğümde içim acıyo yaaa...

0|0
    0|0
  • Sahte olanları belli oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • kıyamet alametiymiş ...

0|0
    0|0
  • Insanlar birbirlerini sevmez oldu artik. Bari hayvanlari sevi versinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...