Yarın Trabzon'dayim.. nereleri gezmeliyim?

Kahve ismarliyacak varsa misafirperverligi için minnettar olurum ayrica:)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu akşam gelip yarın dönüyosun sanırım. Çok kısıtlı bir zaman dilimi. Özellikle kış olduğundan seçenekler sınırlı.

Uçaktan indiğin yer yomra sayılır. Yomra yol üzerinde köfte yetebileceğin kasaplar var. Hangisi iyidir bilmem. Gene orada nejla hanın da bir tatlı yeyin.

Ordan merkeze yollanın. Meydanın sahilinde ganitada tavla oynayıp çay ya da bira için ama soğuk :D çünkü kış :D

Sonra rettoda belki bir etkinlik vardır soruşturabilirsiniz.

Sabahleyin kahvaltıya akçaabat akpınara gidin. ( kuymağıda güzeldir) Ordan sera gölü nü arabayla turlayın. ( köfte balık yerleri var)

Akçaabat sahilleri güzeldir turlayabilirsiniz çay bahçeleri de yazları cıvıl cıvıl olur. ( köfte balık yerleri var gene)

Akçaabatta Marinada kayıklarda balık yeyin, biz lisedeyken giderdik o zamanlar güzel bir yerdi. Şimdiyi bilmiyorum

Ama balık fevzi hocada bir başkadır.

Ordan beşirliye ayasofya müze/cami erneyse ona bir uğrayın.

Molozda kalkanoğlu pilavı ve/veya meydan gazipaşada salim pastanesinde hamsili pilav ve kabak tatlısı yeyin. Tadını bilmem ama övüyorlar orayı.

Akşam cephaneliğe gidebilirsiniz gene.

Aklıma şimdilik bunlar geldi
    Kış olduğundan hep yemekle ilgili tabi :D

0|1
    0|0
    • Böyle bir 5-6 kilo al öyle geri dön diyorsun yani:) teşekkürler @sonpazil cidden çok yararlı oldu bu

• Kuymak nerden? :)

• Akpınar da var fevzide var

En İyi Erkek Görüşü

• @sonpazil abla ne dersin... bak doktormuş... hesabında iyi para var mıdır acaba (._.) bir kahve için bence (._.)

sonra uygun zamanı bulup kasada ne var ne yoksa yürütür kaçarız yurt dışına 8)

0|0
    0|0
    • Evlenecekseniz yardimci olabilirim:)

• Yok yav beni everip mürüvetimi görmeye çalışıyo. Has uşaktır, accık uçuktur :)) eve gidince bir yorum yazmaya çalışırım soran.

• Peki @sonpazil. Aksam 19.30 ucak var. o yüzden şehir merkezi ile sınırlı kalirsa öneriler sevinirim

Kızlar Ne Diyor 3

• Napcan kahveyi git kuymak ye

0|0
    0|0
    • Hay aklina bin yaşa. Onu unutuyordum az daha. Özellikle nerde yiyebilirim. Var mi meshur mekan

• Teşekkürler ama. Kuymak iyi oldu hatirlatman

• Trabzon diyince aklima o geldi ilk.
      Rica ederim

• uzun göl'e gidebilirsin köylere çıkabilirsin dolmuşlar gidiyor boztepeye git sahili gez gezebildigin kadar

0|0
    0|0
    • Aksam 19.30 da uçağım var. Çok vaktim yok maalesef. Şehir Merkezi ile sınırlı olacak ama bahara geniş bir karadeniz gezisi hayalim var

• Bak not ettim. Çok teşekkürler. Nisan gibi geldigimde eger buralarda olursan yardim isterim bak

• Hamsi kiziymissin. kuymak için en iyi mekan. lezzet olarak

• Hamsi reçeli yemeyi umutma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...