Sınırsız internet mi kullanıyorsunuz kotalı mı?

Ben sınırsız türksel vın kullanıyorum ama berbat belli bi gb den sora hız yerlerde resim bile açmıyor

0|0
42|51

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• sınırsız smile adsl. iğrenç çok kopma oluyor.

0|1
    0|0
    • Smile adsl i hiç kullanmadım fakat kopmalar sadece internet alt yapınızla ilgili olmaz. Modemden kaynaklanan kopmalarda oldukça fazladır..

• Sinirsiz. Ev de 3 pc bi masaustu olunca anca yetiyor :)

1|3
    1|1
  • kotalı ve kotam bıtmıs durumda babamdan oda oda kacıyorum :D yakalarsa öpecek benı :D

2|2
    1|0
  • sınırsız ttnet

babam gitti "çok pahalı kotalı yaptırcam" diye trip attı, 1 yıl bedava kullandık

tekrar gitti "kapattırcam"diye trip attı 15-20 lira ödüyoruz

babam alıştı,yıl bitince gidip trip atıyo geliyo

0|2
    0|1
  • sınırszz kullanıyorum

0|3
    1|1
  • komşunun kini kullanıyorum evde internetim kalmadı :S o ne kullanıyor bilmiyorum ama çoook yavaş

0|1
    0|0
  • sınırsız :H

0|1
    0|0
  • sınırsız kullanıyorum kotalı kösüyor insana resmen

0|1
    0|0
  • ttnet in sınırsız olan paketi

0|3
    2|1
  • linkem sınırsız

0|1
    0|0
  • sınırsız

0|2
    1|1
  • sınırsız

0|1
    0|0
  • benim herşeyim sınırsız.

0|4
    1|1
  • Çok film izliyorum o yüzden sınırsız.

0|3
    1|1
  • Su an sınırsız kullanıorum .Kendi evimdeki ise kotalı.

1|3
    1|1
  • sınırsız kullanıyorum

0|1
    0|0
  • bazen sınırlı bazen sınırsız its changeable u know

0|1
    0|1
  • sınırsız

0|1
    0|0
  • süper online sınırsız wuhuuwww :)

0|2
    1|1
  • sınırsııııızzzzz

0|1
    0|0
  • avea jet 5gb

0|1
    0|0
  • sınırsız kullanıyorum

0|2
    1|1
  • Sinirli kullaniyorum. Sinirlarimi bilmeliyim addasa

0|3
    2|1
  • sinirsiz internet kullaniyorum

0|3
    2|1
  • sınırsız kullnyrm

0|1
    0|0
  • sınırlı kullanıyorum ama sınırı asıyo

0|2
    1|1
  • Lımıtsız .

0|1
    0|0
  • Sınırsızım.

0|1
    0|0
  • sınırsız en iyisi.

0|1
    0|0
  • Sınırsız tabi ki

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 50

• sınırsız internetmi var ki ya nası olsa hız düşüyo akk yüüznden. Avea Barca taraftar modem kullanıorum :D

0|3
    1|1
  • sıınırsız ttnet

0|1
    0|0
  • Kablo tv ile gelen internet en uygunlarından biri diye duydum fiyat olarak. Kalitesini bilemem. Benim bildiğim, şuan için en kaliteli interneti ttnet in sabit paketlerinde kullanabilirsiniz. Yani 8 mb`e kadar vs. gibi paketler berbat. 2 mb sabit alın yada 4 çok daha iyidir.

Bu arada kotalı mı diye sormuşsunuz; eğer kotalı kullansaydım her ay bin liradan aşağı fatura gelmezdi herhade .. Düşünemiyorum bile :))

0|1
    0|0
  • sınırsız adı altında sınırlı interneti bize dayıyorlar blader 50 gb den sonra hız düşüyor normalde ama bende farketmiyor çünkü zaten düşük hızda kullanıyorum, kota aşımı hızıyla kota aşmadan önceki hız aynı hatta kotayı aşmadığım halde daha düşük geliyor ben böyle altyapınında internetin de.. bırak şimdi.

0|1
    0|0
  • valla yaklasik 3 gundur kotasiz kullaniyorum, dunyam degisti, medeniyete gecis yaptim...

ne ole kota mota? tas devri!

cok abuk sabuk.

turkiyede hala internet cok pahali ve kisitli!

0|1
    0|0
  • yaşadığım şehirde yakıt ve internet faturaları kiraya dahil olduğu için ben hiç karışmıyorum internet olayına. sınırsız ve oldukça hızlı internetim var :D

0|1
    0|0
  • ben turkcell superonline kullanıyorum 20mbps hız 25 gb akn 39 tl telefon 19 tl ye 600 dk var sen düşün

0|1
    0|0
  • sınırsız ttnet malesef:( dsmarta geçmeyi düşünüyorum..şunu belirteyim vınn eğer sürekli yolculuk yapıyorsan yazışma için kullanabilirsin ki zaten heryerde çekmiyor.berbat birşey alan arkadaşlarımın hepsi bin pişman

0|1
    0|0
  • net 6gb kullanıyorum ttnet ayda 33 gelmesi lazımken 70 80 fatura geliyor kotayı aşmadıgım halde :Q kotayı 4 gb aşdıgım ay 100 tl geldi şimdi bana sınırsız gec ayda 60 tl ödersin istedigin kadar takılırsın demiyin cunku sınırsızdan sınırlıya gecdım cünkü devamlı 80 tl geliyordu

wifi kullanıyorum ama yüzde 100 tek ben kulladıgıma eminim biride internetimi calmadıgına göre ne kol gibi fatura ya her ay fırca yiyom babamdan :S

0|1
    0|0
  • şu 3g modemlerin sınırsız seçeneğini geliştirmeleri lazım sabit netten ben de sıkıldım bi vın olsa ayda 50 gb kotası olsa yeter

0|1
    0|0
  • kotalı. birşey indirme huyum yok. yakın zamana kadar kimse inanmıyordu ama 1GB kotalıydı. cepteki 4 idi düşün evde 1 GB sşldfksşlfksdf

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Evimin yakınında bir işletme var ismi önemli değil, hızı 20megabit ve kota adil kullanım gibi sorunlar yok ,7/24 torrent :D

0|1
    0|0
  • 80 gb sınırlı 10mbps uydunet

0|3
    1|1
  • hiç uğraşmıyorum sınırsız.d kota aşma derdi yk en zından.d

0|1
    0|0
  • yalın internet sınırsız 8 mbit.

0|1
    0|0
  • Sınırsız TTnet Fiber int. kullanıyorum hiç para ödemiyorum, Hızı da mükemmel

0|1
    0|0
  • sınırsız...

0|1
    0|0
  • sinirsizz webcube II wifi ve mobile olmak icin vinnda varr internet hizim 21mb/s hiz yavaslamadan

0|2
    1|1
  • Pc de de telefonda da sınırsız

0|1
    0|0
  • sınırsız ttnet kullanıyorum cep tel opratörlerinin kampanyaları ççok aldatıcı 1 gb derler 100 mb ı geçince hızını düşürürler tam bir soygun

0|1
    0|0
  • Hiçbirşeyin sınırlısından hayır gelmez. 2 ay sınırlı kullandım sınırsızınkinden fazla ücret ödedim. Şimdi sınırsız kafa rahat ;)

0|1
    0|0
  • kotalı 50gb 8mb net var kota bitince 3mb kullanıyorum gayet memnunumm

0|1
    0|0
  • sınırsız telefonsuz kablosuz 63 ye ta le tavsiye ederim 8mbps ve 20 gb den sonra 3 e düşüyo yine fena hızlı.laptopta uçak motoru gibi.keyfli çok

0|1
    0|0
  • A1 sinirsiz

0|1
    0|0
  • sınırsızzz

0|1
    0|0
  • hız kotası oluyor seninki. beli miktar kullanımdan sonra hız direk düşüyor

0|1
    1|1
  • Sınırsız kullanıyorum fakat kotayı aştığım zaman hızımı kesiyorlar