Avatarımda İllüminati buldum, önlem olarak kapı eşiğine diken astım... Siz de tedirgin oldunuz mu?

Avatarımda İllüminati buldum, önlem olarak kapı eşiğine diken astım... Sizde tedirgin oldunuz mu?

link

Arkdaşları görüyorum burada , çılgınlar gibi sağdan soldan subliminal İllüminati saldırılarını arıyor, deşifre ediyorlar... Ama gerçekten ne kadar yakınız tehlikeye farkettiniz mi?

Yani avatarıma bakarken(Bahsi geçen eser 1st Baron Leighton (1830–1896)'a ait 'The Fisherman and the Syren.' adlı eserdir.Sanatçı bu eseri 1856-58 yıllarında nakşetmiştir.) farkettim, bu iş çok derinlere iniyor.

Not:Kendi avatarında İllüminati bulan en iyi cevap olacak.

Not:Gizli kullanıcı patlamış ampul gibisin. İllüminatinin seni ipleyeceğini sanmıyorum.

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• subliminal mesajlı avatarımla geldim.

sen bizi koru illüminati reyiz!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

• abi avatarında illüminati olmasına gerek yokki ya gözünü sevdiğim zaten sexten başka bişi uyandırmıyoki o resim :D

3|1
    0|0
    • okuyarak anlıyorum belki.:D

• okumadanda gayet açık hocam ya :D baya derine işlemişler harbiden helal olsun diyorum :D

• Avatarım sigortacıların maskotu. Kendi başına illuminati :)

link

1|1
    0|0
  • Benim avatarın neresinden tutsam bilemedim.

2|1
    2|0
  • Hocam avatarındaki durumu ben önceden farketmiştim de ayıp olmasın diye söylemiyordum, benim avatar da kapitalizm mesajı veriyor. :)

0|1
    0|0
  • Hot doğ benim sol gözümün göz bebeğinin üzerinde yazıyor kılcal damarlardan ciddiyim

1|1
    0|0
  • geri zekali salaklar istee !

dünyayni tek bayrak tek irk tek dil tek din yapmaya calisiyorlarmiss zzziiihhh onlar anca tuvallete oturur sicarlar baska yere degil

1|1
    0|0
  • Iluminatim yok benim :(

0|1
    0|0
  • hacı ben o resimdeki yazıyı bulana kadar istanbulun göbeğinde petrol kuyusu bulurdum

1|1
    0|0
  • aslanın diline bakın

0|1
    0|0
  • ya duvarlara yapsalar nolur yanı acıktan acıga ne sacma sey bu :D

0|1
    0|0
    • noktaları birleştir:D

• ya evlerın dıs cephelerını kaplasalar ne olur yanı :D her yere yapsınlar :D sen susar solemezsen kımsede bıse demezse bakıp bakıp burda bız varız deyıp rahatlıcak psıkopatlıkta bı orgut lerse zaen zarar gelmez :D

• işler kontrolden çıkıyor hacı:D

Yükleniyor...