Üniversiteyi hangi şehirde okudunuz/okuyorsunuz?

Üniversiteyi nerede okudunuz/okuyorsunuz? Okuduğunuz şehirde öğrenci olmak nasıl?(Maddi açıdan, arkadaş ortamı, eğlence mekanları vb. şeyler)

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• açıktan okuyorum aof kamu izmir de oturduğumdan izmir güzel gelebilirsin buraya ege we 9 eylül de oku ;) :)

0|0
    0|0
  • istanbulda oturuyorm istanbul ünide okudum istanbulu anlatmaya gerek yok zaten eğlence için te kelimeyle wonderful :€

0|0
    0|0
  • Akdeniz üni. Burs + sıcak arkadaşlar + sıcak hava ..

0|0
    0|0
  • İstanbul Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuğu Bölümü.Ve istanbul da öğrenci olmak mükemmel.

0|0
    0|0
  • padişah şehir güzel istanbul :)

0|0
    0|0
  • inönü üniversitesi

0|0
    0|0
  • sdü ısparta inş müh. güzel günlerdi DD

0|0
    0|0
  • Eskişehiri Tek geçerim.. Şehir tamamiyle Öğrenci için tasarlanmış hersey öğrenciye endeksli

0|0
    0|0
  • Ankara hacettepe beytepe kampüsü türkiyenin en büyük açık hava kerhanesi derler ;)

1|0
    0|0
  • istanbul, ama bu durumda tek şehir olarak bakmaz, bölge bölge değişkenlik gösterir

0|0
    0|0
  • Kocaeli Üniversitesi nde okuyorum. Şehir berbat ötesi

0|0
    0|0
  • Karadeniz Tehninal da :)

0|0
    0|0
  • Dokuz eylül uni. Parlama & Aöf İşletme.

0|0
    0|0
  • Heidelberg/ Almanya daha bitiremedim ne yazik ki :))

0|0
    0|0
  • eskişehirde okuyorum öğrenci için yapılmış bir şehir süper

0|0
    0|0
  • ısparta'da okudum.

0|0
    0|0
  • Ben 2 kere kazandım uni ikiside ATATÜRK Üniversitesi :))) Şimdi R.T.E.Ü de Yola devam ediyorumm :D

0|0
    0|0
  • denizli buldan - pau üniversitesi

0|0
    0|0
  • Cukurova unuv. Tip fakultesi okuyorum.

Adanada ogrenci oldumu kaydiriyorlar kirayi ama akdeniz olduundan meyve sebze ucuz :)

0|0
    0|0
  • istanbulda çok iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kocaeli Üniversitesi.Arkadaş ortamı senin elinde olan bir şey.Ama burada kıyafetler, yol parası falan pahalı.Tek BİM ucuz :D Eğlence mekanı olarak da İzmit'te barlar sokağı var.Karamürsel taraflarında daha güzel barlar var. Değirmendere en güzel ilçesi ayrıca Kocaeli'nin.Doğa yürüyüş parkurları, yamaç paraşütü ve kayak yapabileceğin tesisler de bunlara ilgi duyuyorsan var.Spor tesisleri var.Ama İzmit'te yolda rahat yürüyemeyebilirsin.Benim tespitim şu yönde; sanayinin gelişmiş olduğu şehirler oradan buradan göç aldığı için hödükler hanzolar doluşuyor.Kendi memleketlerinde sevişmekten, bir kıza doya doya bakmaktan toplum yapısı nedeniyle mahrum kalmış olan bu hanzolar, gördükleri her kızı potansiyel seks yapılacak kız, seks objesi olarak görüyorlar.O yüzden bence fazla göç alan bir şehirde okumaya gitme.Rahat edemezsin.Bir de burası öyle bir şehir ki ilk geldiğinde insanları falan çok seviyorsun.Sonra "öğğk" diyorsun.

0|0
    0|0
    • :) bana göre afedersin ama b.k gibi bi şehir ben o dediklerini göremedim yok gibi. Arada erkeklerede fırça atmışsın hatta yerin dibine gömmüşsün haklısın 60 70 yaşındaki adam bile bakıyor tam abaza şehri

• Sen üzerine alınma.Dediğim gibi gençlerden zarar gelmiyor pek.Yeni kuşak farklı. :)

• Ankara üniversitesi :) Geçme notu tüm fakültelerde yüksek o yönden kötü ama arkadaş ortamı güzel maddi açıdanda ankarada okumak istanbulda okumak gibi fazla zorlamaz diye düşünüyorum memur şehri nede olsa normal yani :)

0|0
    0|0
  • Muğla da okuyorum..Harika bi şehir harika bi ünıversite :)

0|1
    0|0
    • çok şanslısın millet tatil için yilda bir kez gider sen yıl boyu oradasın :):.:)):) ++

• Vaayyy memleketim :) bende Marmaris'liyim ama kocaeli üniversitesinde okuyorum

• bnde mugla da okuyorum guzel yer

• istanbulda yaşıyorum istanbulda okuyorum .

0|0
    0|0
  • Athens'te baslayip alexandroupolide bitirdim. Hayatimin en keyifli ve zor yillari idi.

0|0
    0|0
  • Hacettepe üniversitesinde okuyorum

0|0
    0|0
  • ktü de okuyorum , adama her yerde kazıklıyorlar ulaşımndan tut , kirası , o su busu öğrenciye 2 kat ...

0|0
    0|1
Yükleniyor...