"Sener Sen" Hayrani Olan Var mi?

Sener Sen.. Turk sinemasinin bana gore efsane sanatcisi.. Cogunlukla Kemal Sunal la, Adile Nasit, Munir Ozkul la komedi filmlerinde oynasada son cevirdigi Eskiya filminde farkli bir karakterle gonlume taht kurmustu..
Sener Sen e sizde hayran misiniz benim gibi?
Farkli bir karakterle bir sinema filminde ya da dizide gormek istermisiniz?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Kabadayı" ve "Av Mevsimi" filmlerinde, farklı karakterleri oynamıştı.
    Sevdiğim oyunculardan biridir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bir vakitler oyunculuğuna gerçekten hayrandım taaaki ugur dundar abımız onun sapık bir tarikata üye olduğunu deşifre edene kadar. Tarikatta tarikat olsa bir sürü insan manyak gibi bir kadının etrafında çember kurup graaauuuuv graaaaauuuv diye saatlerce kükrüyorlar arslan tarikatıymış ibadetleri bu şekildeymiş ve bunu yaparak huzura eriyorlarmış üstelik tarikatın katılım ücreti 150 bin dolarmış.

1|0
    0|1
  • https://www.youtube.com/watch?v=bmLPKLpWvIY
    eşkıya filmi gerçekten baş yapıt
    https://www.youtube.com/watch?v=uCwE8956x-A
    son sahnede ağlamamak mümkün mü

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok iyi oyuncu. Şu an oyunculuk yapabilecek bir durumda mı, bilmiyorum ama oynarsa kesinlikle izlerim. Çünkü her oynadığı film veya dizi oldukça keyifli oluyor.

1|0
    0|0
  • Kim kaldı ki gerçek oyunculardan? Kemal Sunal , Adile Naşit , Sadri Alışık.. Hepsi gitti. Kalanlar ise filmlerde , dizilerde pek oynamıyor çünkü insanlar saçma sapan insanları oyunculukla alakası olmayan yakışıklı , güzel imajlı kişileri izlemeyi seviyor. Bu adamlarda tip yoktu ama yetenek farkı ama değeri bilinmiyor. Belki Şener Şen'i bilmeyenler bile vardır. Ali Şen'in oğlu ve öğretmen. Öğretmen olarak devam etseydi keşke. Tanımazdık belki ama kendi gibi güzel insanlar yetiştirirdi.

1|0
    0|0
  • Benim icin her zaman 1 numaraydi ve hep oyle kalacak. Ondan yetenekli birinin gelecegini de pek sanmiyorum.

1|0
    0|0
  • Şener Şen gibisi gelmez, herkesin yeri dolar onun asla, iyi ki çıkmış piyasaya, iyi ki tanıdık, çok şanslıyız

1|1
    0|0
  • Yaz kızım 200 torba çimento
    2 kamyon kum :)

1|0
    0|0
  • Türk sinemasının duayenlerindendir benim için. Kendisi gibi babası da çok iyi bir sanatçıydı, Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • şeker gibi adam sevilmezmi

1|0
    0|0
  • Ciddi rolde izlemek istemem

1|0
    0|0
  • Tüm yeşilçam oyuncularının arasında en sevdiğim oyuncudur. Çok kabiliyetli adeta rolünü yaşıyor... Ve evet görmek isterim yeni projelerde.

1|0
    0|0
  • karakteri ve oyuncuğu takdire şayan

1|0
    0|0
  • BEN!

0|0
    0|0
  • aynen eşkiya süperdi bir ara imdb 130lu sıralardaydı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...