Eskişehir İzmir gibi modern bir şehir mi?

Youtube gördüm adam izmirde yoldan geçen tanımadıgı insanlara sarılıyor insanlar hiçbişey demiyo sarılmaya ihtiyacı var gibi karşılıyo aynı şeyi eskişehir gibi biyerde yapsa ne gibi sonuçlar alınır?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sarilmayi aklinin ucundan gecirme ama yasam tarzi izmiri aratmaz

0|0
    0|0
    • yok kardeşim tanımadıgım kişiye yinede ben sarılamam yanlış anlaşılırım diye ama izledigim kanal sende izleyebilirsin youtube whyshy diye adamlar sosyal deney ve böyle şakalar çekiyolar halkın tepkisini ölçüyorlar o bakımdan sordum hani ben küçük şehirde yaşadıgım için bana tuhaf geldi yaşadıgım şehirde öyle şeylerin olması imkansız direk sapık damgası yersin bir kıza tanışabilirmyz bile desen yanlış anlıyorlar ama İzmir gibi yerlerde herşey normal gözüküyo insanlar sıcak karşılıyo

• O tur seyler bizde de normal hatta ne oldugunu anlamdan birileriyle tanisip arkadss olursun eglenirsin falan

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim eskişehir öğrenci şehri ya korkar ya da ailesi uzakta sevgiye ve arkadaşlığa ihtiyacı olduğu için sarılır sen o videonun linkini bir gönderebilir misin zahmet olmazsa merak ettim, ben rottherdamdayım burada adamlar tokalaşmıyor bile o kadar soğuk ve kötü bir memleket sen hesap et.

0|0
    0|0
    • youtube whyshy yaz o kanalın videolarını izle kardeşim türkiyede şaka ve sosyal deney çekiyorlar

• saol kardeş canım sıkılmıştı bakayım bir .

• Bana sarılabilirsin

0|0
    0|0
  • izmirden farkımız yok ama sarıldıgın insana baglı

0|0
    0|0
  • eskişehirliyim eskişehir gibisi yok be bide şu ayazı olmasa.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz es es te

0|0
    0|0
Yükleniyor...