Kızkardeşim muhteşem yüzyıl kösem'den teklif almış cariye lazımmış sizce kabul etmelimi? 😄 ?

Duyunca çok şaşırdım bu yapımcılarda akıl yok valla 😂😂
Kızkardeşimi tanıdığım için böyle söylüyorum. onun kadar üşengecini görmedim ya 😄

Kendisi kabul etmeyi düşünmüyor zaten de bir sorayım dedim siz olsanız ne yapardınız?

Bide gelmiş bana soruyo bunu ne diyeceğimi bilemedim kabul etmelimi sizce?

Oyunculuk kötü bişeymi o hayata hiç adım atmamalımı nedersiniz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuk yapmadım hiç ki ben de :D ama fırsat geçmişken eline bir denesin bence

0|0
    0|0
    • Bence denemesin boşver hiç bulaşmasın korkuyorum ben o sektörden ya. Arka planda neler dönüyor Allah bilir. 😊

• Tabii onu bilmiyoruz :) dirilisten gelse hiç dusunmeden kabul etsin derdim ama o dizi güzel değil zaten :D

En İyi Kız Görüşü

• Baban ya da annen izin veriyorsa girsin yoksa bulaşmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden olmasın ki oyunculuk kötü birşey değil prof oyunculuk eğitimi yoksa zaten figuran olur sağda solda takılır kötü birşey değil oyuncu bu sonuçta

1|0
    0|0
  • Nasıl bir izlenim bıraktıysa artık cariye olarak başlayacak oyunculuk hayatına, Aleksis Teksas'ıJada Fire'ı geçer,

0|0
    0|1
  • atsın hayırlısı qew

0|0
    0|0
  • o işler ilerde tehlikeli olabilir. eğer ilerde kariyer yapmak isterse, oyuncu olmak isterse, bazı şerefsiz insanlar yüzünden hayatı kayabilir. çünkü o dediğim şerefsiz insanlar filmlerde veya dizilerde kız kardeşini oynatmak için cinsel ilişkiye girebilir. bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • hangi ajansla çalıştığı önemli teklifi yapan ajansın geçmişi nedir oyuncularının ödemelerini yapmışmı onu seçmelerindeki kriter neymiş rolünde konuşacakmıymış vs vs dikkatli olman gerekiyor abla olarak kardeşinle beraber ilerlemelisin kontrol etmelisin

0|0
    0|0
  • Beni de alın saraya

0|0
    0|0
  • etsin tabikii

0|0
    0|0
  • benim tarihimi kültürümü gerçeğinden tamamiyle farklı yanlış anlatabilecek kadar aşağılık bir diziyi kabul etmemesine sewindim

0|0
    0|0
  • benim de erkek kardeşim aldı, gitmedi :)

0|0
    0|0
  • Hangi kanalda oluyor bu dizi

0|0
    0|0
  • Cariye olmasin

0|0
    0|0
  • 12 saat bekler 50 lira alir ya da almaz

0|0
    0|0
  • Halvete gircekmiymiş onu sorun önce :)

0|0
    0|0
  • Kesin padişahla halvette ederler onu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dikmeden birakmazlar medya berbat bir sektor

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin

• Samimi soyluyorum
      Lutfen baska bir alanda calissin o tvlere cikan unluler ya zamaninda peskes cekildi ya
      Da escinsellige sapkinliga tesvik edildi
      O lanet sektor yuzunden can doatum canindan oldu

• Çok iyi anlıyorum merak etme. Zaten ben istemiyorum

• fiyat nedir fiyat djfhfjf etsin yaaa nolucak bikaç bolumluk

0|0
    0|0
  • Nerden bulmuşlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...