Kitap okumayı sevenler?

Kitap okumayı aşırı derecede seviyorum hatta bağımlıyım demeliyim. :D Amaaaa pahalı oluyorlar. Ben genellikle genel kurgu-gerilim-korku-polisiye-yetişkin tarzı kitaplar okuyorum. Geçenlerde hepsiburada yılbaşı indirimi yapmış hemen sipariş verdim normalden biraz fazla aldım ama gayet uygun fiyattaydılar. İsteyenler bakabilir. Wattpad kullanan varsa trendyolda 9.90'a bazı kitaplar var bende yeni farketmiştim. Soruya gelirsek okumayı sever misiniz? Sizi etkileyen kitap/kitaplar nelerdir?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• okumayı seviyosan para biriktir bir kindle al.
    ve pdf yükle
    istediğin kadar oku

1|0
    0|0
    • Bilgisayarım pdf yüklü zaten sıkıldım e-kitaplardan. Sayfalara dokunarak okumak istiyorum.

• bilgisayarda okunmaz
      kindle diyorum.
      aynı kitap sayfası hissi veriyor.

• biliyorum ne olduğunu e-kitap okumayı sevmiyorum artık.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• uygun fiyatlı dolu

1|0
    0|0
  • Beni en çok etkileyen kitaplar Samuel Beckett - Godot'yu Beklerken ve Erdal Demirkıran - Sadece Başbakan Okusun oldu. İkisinin de değişik bir anlatımı var ama okurken sürüklüyor.

1|0
    0|0
  • Tam da kütüphaneden kitap almaya gidecektim. En sevdiğin kitaplardan 3 tane sıralama yapabilir misin varsa deneyim.

En sevdiğim kitap : Büyük Dörtler

En sevdiğim seri : Harry Potter

1|0
    0|0
    • Jane Casey'nin serisini çok beğenmiştim.
      Gelin koleksiyoncusu-Ted Dekker
      Daha var ama senin okuma tarzına uygun olabilir.
      Bir de Hush hush serisi var daha okumadım. Gelecek ay alabilirsem okurum. :D

• Polisiye-fantastik-korku okuyorum genelde.

• geri sayım paradoks, Fi, ormanda katliam, batıdan gelen iblis ve onun seri kitapları.

1|0
    0|0
  • Okumak ısterım ama hep bısıler engel sankı kanks

1|0
    0|0
  • Nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Aynen ben de çok seviyorum kitapları. Dünya ile tek bağlantım. En yakın varlıklar:)

Kitapyurdu sitesi de var her ay düzenli sipariş verildi mi kişiye özel indirimler oluyor ilerki zamanlarda bir bak derim

1|0
    0|0
  • Çok severim, fantastik kitaplarla başladım ama o kadar çok okudum ki iyi denen bir fantastik seri bırakmadım. Şimdi Dan Brown'a geçtim, onun kitaplarını bitiriyorum.

1|0
    0|0
    • Dan Brown'ın kitaplarını okumadım ama her seferinde karşıma çıkıyor ama alırsam hush hush serisini almak istiyorum.

• Mesleki birkim diyelim:)) o kadarcık olsun

• @Azrayok :)

• Ağmak-ı Hayal , İnsanlığın Vebası Şirk , Kur-ansız müslümanlık ve tabiki Kur-an...

1|0
    0|0
  • Din, felsefe, siyaset, biyografi tipi kitaplar dikkatimi çekiyo. ayrıca kitapları okuduktan sonra saklamayı da ayrı bir seviyorum :D

1|0
    0|0
  • Martin eden , Od , tırpan , uçurtma avcısı

1|0
    0|0
  • Peter V. Brett iblis döngüsü serisi kitabın 2. kitabı sırf bitmesin diye birkaç gün okudumadım. İnşallah 3. kitapı gelir.

1|0
    0|0
  • Açlık oyunlarını okudun mu nasıldır?

1|0
    0|0
  • bende okumayi severim. tarih ve siyaset😍

1|0
    0|0
  • ne güzel okumayı sevmen
    bende severim son zamanlarda pek okumuyorum

1|0
    0|0
  • Sadece kişisel gelişim kitapları. Diğer kitap türlerinde uykum geliyor :D

1|0
    0|0
  • kitaba verilen paraya acımadım acımam yeterki severek okuyım :D

1|0
    0|0
  • kafffka

1|0
    0|0
  • severim kitap satın almaktan çok artık kütüphaneleri kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Ben polisiye ve cinayet romanlarına bayılıyorum

1|0
    0|0
  • Evet severim mesela bin mhteşem güneş adındaki kitap bence harika

1|0
    0|0
  • vampir günlüklerinin kitabını al

1|0
    0|0
  • siyasal yakın tarih kimse sevmez ama ^^

1|0
    0|0
  • Bizim millette sonradan bir entellektüel oldu sorma önüne gelen kitap okumayı seviyorum diyor sorsan bir elin beş parmağını geçmez okuduğu kitap sayısı

1|0
    0|0
    • Sanal dünya çok farklı. :D :)

• Yok ablacım ya ben hiç birine inanmıyorum hepsi sallıyor özellikle erkekler sırf kız etkilemek için söylüyor araştırdan alibab kırk haramiler ve pamuk prensesi okumuştur😂

Kızlar Ne Diyor 3

• evet ben çok severim. Branşım da onlarla ilgili, Yazarların İstanbul'u adlı eseri bugün bitirdim. çok güzeldi. Ahmet Ümit kitapları size uyar

1|0
    0|0
  • Her türlü kitabı okurum.

1|0
    0|0
  • Bende çok severim. Sherlock holmes bitirdim daha yeni ve hemen trendeki kıza başladım

1|0
    0|0
Yükleniyor...