Sizce iyi bir yazar ne yazar?

Sizce iyi bir yazar

ne yazar ?

• Bilim kurgu
    25% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Polisiye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Aşk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Felsefe
    25% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Bence...
    50% (2)100% (1)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• hangi alanda iyi bir yazarsa o alanda en iyisini yazar bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İyi bir yazar kendisinin iyi olduğu,kurgulayabildiği,okuyucuya hissettirebileceği şeyleri yazar.

Aşk romanını iyi yazan birisinin korku-gerilim romanı yazması pek uygun olmaz gibi.

0|1
    0|0
  • bence insanları baymadan anlatıcağı sürükleyici hikayeleri olayları yazan yazar iyi bir yazardır bu her konu olabilir gündem aşk hikaye yaşanmış olaylar ;)bir katogoride toplamak yanlış olur bana sorarsan;)

0|1
    0|0
  • Aşk yazar...

Bütün gördüklerimiz,duyduklarımız,hissettiklerimiz aşkın eseriyken istese de başkasını yazamaz:))

0|1
    0|0
  • Magazin dışında herşeyi yazar:) neyden feyz alıyorsa...ama yazısı abartısız, gereksiz kelime süslemelerinden uzak olmalı:) bakıyorumda herkesin bir blogu var...ama coğu sacma vede abartılı yazılar yazıyor:)

0|1
    0|0
  • İyi bir yazar olmak için içinden geleni yazmalı aşk sevmesemde o kitabı okudugumda onun duygularıyla yoğurulmuş paragrafları, güzel betimlemeleri beni bir aşk roman sevdalısı yapabilmeli : )

0|1
    0|0
  • siyasi felsefi roman..

0|1
    0|0
  • şiir herkes şiir yazamaz

0|1
    0|0
  • bana yazmasında .. :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle bir yazar deneyim kazandığı konuda yazmalı.Hiç aşk hayatı olmamış bir yazarın konuya nasıl hakim olmasını bekleriz ki.

Son olarak sayın new-anka, eğer soruyu "Hangisi kitap için en iyi yazım konusu olur?"Şeklinde sormuş olsaydınız zevkime göre seçerdim...Lakin iyi bir yazar her konuda bir şeyler yazar.Bu nedenle her hangi birini seçmek hata olur...

0|1
    0|0
  • İyi bir yazar ne yazarsa yazsın iyi yazar.

3|1
    1|1
  • acıyı hüzünü yazar

0|1
    0|0
  • kitap nerde ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...