Kesinlikle Okunması Gereken Kitaplar U_U?

"... bu kitabı kesinlikle okumalısın çünkü ..." şeklinde noktalı yeri doldurarak görüş paylaşabilir miyiz ^^

Güncellemeler:
...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• paradoks çünkü bu türk işi macera kitabında okuyucu sadece macerayı okumakla kalmıyor kendi de yaşamak zorunda kalıyor cünkü kitabın belli yerlerinde bilinmeyen bir boyutta hayat mücadelesi veren gençlerin içine duştugu zor durumları ve cozmelerı gereken bılmecelerı okuyucunun da cozmesı beklenıyor ve şuna benzer notlar ılıştırılıyor ''Semanın bu ölümcül tuzaktan kurtulmak icin onunde duran bulmacayı cözmesi için 20 dakikası var bakalım sen kaç dakikada çözeceksin?''

1|0
    0|0
    • en açıklayıcı beklediğim türden cevap tşkkür ediyorum ^^

• kafana takılan soruları değerli ks ailemize sorabilirsin ^.^

• onu da yaptım da senin farkında olmadan verdiğin bir cevap hepsinin cevabına bin basar şekilde faydalı oldu :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Büyük dörtler, çünkü en iyisi.

1|0
    0|0
  • paranın sırrı

1|0
    0|0
  • Suç ve Ceza
    Sefiller
    Vadideki Zambak
    Yeraltından Notlar
    İnce Memed
    Eylül

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısı çok güzeldi sefillerde resmen bunalıma girdim intiharı düşündüm kesinlikle okunmalı

1|0
    0|0
  • Kralicenin adamlari, halicteki simonlar, lozanin perde arkasi, cumhuriyetin ilk yillari derin cinayetler, sato, baronlar imparatorlugu, cerkez ethemin hatiralari, siyah sancak, muhsin yazicioglu suikasti

1|0
    0|0
    • başlamak için birini seç desem?

• dergi için tşkkür ederim çok yordum seni ama takip ettiğin tarihçileri de merak ediyorum...

• Kadir misiroglu, mustafa armagan, ismail colak aklimda kalan bunlar ama derin tarih dergisine hoz atarsan burada da cok duzgun tarihciler var.

• Nietzsche Ağladığında. Çünkü hayata bakış açımı 180 derece değiştirdi.

1|0
    0|0
    • bitirmek üzere olduğum kitap ✌ düşünceleri tam olarak doğru bulduğumu söyleyemem sonuçta bir ateizmden oldukça uzağım... zaten bir kitap insana ne düşüneceğini söyleyemez ama algımı rahatlattığından olsa gerek çok daha temiz düşünmemi sağlıyor. Sanırım birkaç kez daha okurum

• Ateizm bu tür kitapları okuyarak benimsenmez zaten. Sorgulayarak, kutsal kitapları okuyarak olur. Bu kitaptaki karakterlerin hayatları ve onlarla başa çıkma şekilleri asıl öğretici olan.

• Aret vartaryan allah belabi versun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...