Size göre en karizmatik müzik aleti hangisi ve sebebi nedir?

Bugünün ilk sorusu şu şekilde olmalı bence herkesin içine işleyen bir müzik aleti vardır...

Sizin de eminim ki içinize işleyen duygulandıran bazende eğlendiren müzik aleti vardır o zaman soruya geçmeliyim uzatmadan...

Sizin müzik aletinizi çalgınız hangisi yazın tabi uygunsa önerilerde bulunabilirsiniz şundan dinle diye

bekliyorum teşekkürler :)

#pilavüstü #hüsnüşenlendirici

Ben ne bileyim bugün biraz keyifsizim o yüzden klarnetle sizi baş başa bırakayım dedim :)

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir TÜRK Olarak Bağlama Diyorum.

1|1
    0|0
    • Bağlama üstadlarına selam olsun Aşık veysele Karacaoğlana Neşet ertaş daha nicelerine allah rahmet eylesin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

• Baglama 😀

0|1
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=cf7hfouV604
    Bence piyano. Keman gitar gibi bozuk giy giy ses vermez diğer enstrümanlari sahilde parkta vs calabilirsin ama piyano insanı ayağına getirir karizmadir bu yüzden piyano diyorum ve bu videomu bırakıyorum

0|0
    0|0
    • Ama çalması zordur piyanoyu herkese hitap etmez :) Keman iyidir ya sen öldüren birinden dinlemişsin galiba

• Itiraf ediyim kemandan sogudum ben o filmlerde veya profesyonellerin kayitlariyla çalan keman sesiyle canlı dinlediğim keman sesi arasinda dağlar kadar fark var ne kadar güzel çalarsan cal hatta ben de biraz keman biliyorum sesi aksine rahatsız ediyor beni o istediğim kaliteyi alamadım hic , piyano imkan verilse bence herkesin öğrenmek isteyeceği bir enstrüman bence çoğu kişi ucuz diye keman gitar çalıyor piyano pahaliligi yuzunden arka planda kalıyor yoksa bircok insanin hayalidir piyano çalmak.

• Harp.. :)

0|1
    0|0
  • Tabi ki elektro gitar ya da bateri davul seti

0|1
    0|0
  • Baglama

0|1
    0|0
  • Bana gore http://i.hizliresim.com/Xqprm0.jpg birazda tip varsa sahneye yakışacak tamam karizma akar

0|0
    0|0
Yükleniyor...